אנחנו מתכוננים, מתארגנים, מנקים, מסדרים ומתקרבים בצעדי ענק לחג החירות, חג החופש!

איך יוצאים לחופשי בחיים ומהו חופש אמיתיחופש זו מילה מאוד גדולה ומאוד חשובה עבורי.

רבות בחיים שלי התמודדתי בנסיבות שונות מול המושג הזה. רבות גם נלחמתי ועברתי דרך מכשולים שונים על מנת להרוויח שוב ושוב את הדבר היקר הזה – חופש.

~ איך יוצאים לחופשי בחיים ומהו חופש אמיתי? ~

חופש זה הדבר הכי בסיסי שהבורא העניק לאדם, הזכות הבסיסית של כל בן אנוש על פני האדמה, המהות הטבעית של נפשנו שאינה מוגבלת מעצם טבעה.

יחד אם זאת, כלא הוא מושג ממשי מאוד בחייו של כל אדם. ולא, אני לא מדברת על הכלא עם הסורגים, אני מדברת על הכלא הפנימי שאנשים יוצרים בחיים שלהם, על זה שאנשים מכניסים את עצמם לתא קטנטן ומבודד ונועלים את עצמם בפנים בלי לשים לב היכן הם מניחים את המפתח.

זה יכול להיות הכלא של ההישרדות הכלכלית, זה יכול להיות הכלא מול אוכל ומלחמה יומיומית על כל ביס שאתה לוקח, זה יכול להיות כלא זוגי שבו אנשים חיים אחד עם השני במערכת יחסים חונקת ולא מעצימה. יש עוד סוגים רבים של כלא שמתקיים בחיים של אנשים.

הכלא הכי גדול, הכי נסתר והכי חמקמק מבחינתי הוא הכלא הפנימי של מחשבות ואמונות.

בלי לשים לב, מחשבות ואמונות של רוב האנשים שולטות בהם, מנתבות את המעשים שלהם, מגבילות את האפשרויות שלהם ולעתים זה מגיע עד למצב שהן הופכות אותם לרובוטים קטנים במערכת של עצמם.

העבודה הפנימית בה אנו מוצאים את הכלא הפנימי של המחשבות והאמונות המעכבות ומשנים אותן למחשבות ואמונות נעימות ומקדמות, היא החירות הכי גדולה שאדם יכול לחוות מפני שהחירות הפנימית הזו יכולה להוציא אותו לכל סוג של חירות חיצונית.

ללא חופש ממחשבות ואמונות שליליות ומעכבות, לא ניתן להשתחרר משום כלא פנימי, לא מהכלא של מצוקה כלכלית, לא מהכלא של זוגית שלא עובדת, לא מכלא אישי או מקצועי ולא משום כלא אחר.

מאיזה כלא היית רוצה להשתחרר בחג הקרוב?

על מנת לצאת לחופשי מכל כלא ומכל מגבלה, צריך שיהיו לך את הכלים הנכונים כדי לפצח את המנעולים ולצאת החוצה.

במהלך יותר מעשור אנחנו עוסקים בטיפול אישי והדרכה קבוצתית בהם אנו חוקרים את נושא המחשבות והאמונות ומפתחים תרגילים פשוטים, טבעיים ויעילים שמאפשרים לאנשים רבים לחוות את החופש הזה. לתרגילים המחשבתיים הפשוטים האלה קוראים מדיטציה i32 ואם עדיין לא התנסית בזה, זה הדבר הפשוט והמהנה ביותר שתתנסה בו.

>> לחץ כאן לפרטים מלאים על קורס מדיטציה i32 למתחילים ויחד נצא לחופש אמיתי!