איך להפסיק את מכונת הכביסה של המחשבות

   ראשי >> בלוג מדיטציה i32 >> איך להפסיק את מכונת הכביסה של המחשבות

יותר ויותר אנשים בעולם כולו מנסים לתרגל מדיטציה. הם מדווחים על כך שבפעמים הראשונות שהם מנסים את זה לבד, הם יושבים על כיסה או כרית ומנסים להתרכז בכלום או להפסיק לחשוב ואז במקום שקט מופיע רעש גדול וזה דומה למכונת כביסה של מחשבות. זה סובב וסובב וסובב ובסוף סוחט אותך לגמרי.

אז מה הסיפור סביב מדיטציה ואיך באמת זה יכול לתרום לרגיעה פנימית והפסקת הסיבובים של מכונת הכביסה של המחשבות?

חשוב לדעת שמדיטציה זה לא ישיבה בעיניים עצומות תוך כדי ניסיון עיקש להפסיק לחשוב, זה בדיוק להפך ממהי מדיטציה. מדיטציה נותנת לך תרגיל פשוט, מוקד אליו אתה מפנה את כל תשומת הלב שלך ועצם הפעולה הזו זה מפסיק את הסיבובים המטורפים של המחשבות. מדיטציה היא טכניקה, וכמו כל טכניקה, אם אתם רוצים לעשות את זה נכון ולקבל תוצאה יעילה, יש להקדיש לזה את הזמן המינימלי של למידה עם מורה מיומן ואז תוכלו לעשות את זה בעצמכם, בקלות ובהצלחה רבה.

להלן וידאו קצר ומעולה בו תשמעו על חוויה של אנדי שגם הוא ניסה ולא הצליח בהתחלה ואז הוא לקח את נושא המדיטציה ברצינות ואיך זה שינה לו את החיים.

"רוב האנשים מניחים כי מדיטציה דורשת ממך לעצור את המחשבות, להיפטר מרגשות, איכשהו להשתלט על המוח שלך, אבל למעשה זה שונה בהרבה מזה", אומר אנדי. "מדיטציה מלמדת אותך לקחת צעד אחורנית, לראות את המחשבות בצרה ברורה – להתבונן ולהיות עד למחשבה שלך, ללא שיפוט, אבל עם רגוע גדול שמאפשר לך ללמוד איך למקד את המחשבות".

"אנחנו חיים בעולם עסוק מאוד. קצב החיים שלנו הוא לעתים קרובות קדחתני, אנחנו תמיד עסוקים בראש", אומר אנדי. "העובדה העצובה היא שאנחנו כל כך עסוקים במשהו שאנחנו כבר לא נמצאים בעולם שבו אנו חיים. אנו מחמיצים את הדברים שחשובים לנו ביותר. הדבר המטורף הוא, שאנשים מניחים שזה בדיוק איך שהחיים הם. אבל זה לא באמת איך שזה צריך להיות!"

וידאו מרגש ומחכים מאוד.

צפייה מהנה.

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן