איך להשתמש בכוח של התת מודע שלך

   ראשי >> בלוג מדיטציה i32 >> איך להשתמש בכוח של התת מודע שלך

איך להשתמש בכוח של התת מודע שלךהדבר החשוב ביותר שאתה צריך לדעת על התת מודע שלך, זה שהוא תמיד פועל, יום ולילה ברציפות ולא משנה אם אתה ער או ישן.
התת מודע שולט ומפעיל את הגוף שלך על המערכות השונות שבו. לא היית יכול לבצע את הפעילות הכה מורכבת הזו באמצעות המוח המודע שלך.
התת מודע שלך הוא אוצר גדול ולכן עליך להתחיל להתייחס אליו ברצינות ולטפח אותו.
טיפוח של התת מודע שלך חיוני לצורך שמירה על החלק המודע במצב של ציפייה לאירועים חיוביים וזה מקנה לך צורת חשיבה שמבוססת על אמינות, צדק, חמלה ואהבה.

איך להשתמש בכוח של התת מודע שלך

אמונה היא הבסיס של התת מודע.
זכור! האמונות שלך משפיעות על הפעולות והמעשים שלך ויוצרות את המציאות שלך.
כומר פרוטסטנטי שסבל מסרטן ריאות כתב על השיטות שהוא השתמש בהן לריפוי עצמי וליצירת בריאות שלמה דרך הכוחות של התת מודע שלו:
"פעמיים או שלוש פעמים ביום, אני מכניס את הגוף ואת הנפש שלי למצב של רגיעה עמוקה וחוזר בראשי על המילים האלה: 'הרגליים שלי רפויות לחלוטין, שרירי הבטן שלי מרפים ונרגעים, הלב שלי פועם בשקט וברוגע, הנשימה שלי רגועה ונינוחה. הראש שלי רגוע לחלוטין, כל הגוף שלי לגמרי רגוע ושקט'. לאחר כחמש דקות, כשנכנסתי למצב למצב רפוי ומנומנם, חזרתי במחשבה: 'השלמות של התכנית האלוהית מוצאת את ביטוייה בתוכי. התת מודע שלי מלא בידיעה ואמונה שאני בריא לחלוטין".
כומר זה הצליח לרפא את עצמו לחלוטין בכוח המחשבה והתת מודע שלו.

רוצה ללמוד כיצד לשנות את מערכת האמונות ששתולה בתוך התת מודע שלך?
רוצה להשתמש בתת מודע שלך לטובתך העליונה וליצירת בריאות מושלמת?
מדיטציה היא כלי עתיק ופשוט שמקנה לך את היכולת לחולל שינוי באמונות שלך ולהסב את הכוח של התת מודע שלך ליצירת בריאות ומציאות של שפע, שמחה והצלחה.

להלן 7 טיפים פשוטים ויעילים שתוכל ליישם בעצמך שיעזרו לך להסב את הכוח של התת מודע שלך לטובתך העליונה:

1. התת מודע שלך שולט לא רק את כל התהליכים הגופניים, אלא גם יודע את התשובות לכל השאלות השונות שמטרידות אותך ויכול לפתור בעיות רבות. כאשר אתה נמצא במדיטציה או במצב של רגיעה עמוקה, בקש מהתת מודע שלך לגלות בפניך את התשובה הנכונה ותהיה פתוח לקבל את התשובה בכל דרך יצירתית ומפתיעה: דרך שיחה עם חבר, דרך סרט, דרך ספר, דרך שלט חוצות או תוכנית טלויזיה שאתה צופה בה "במקרה".

2. לפני שאתה הולך לישון ורגע לפני שאתה נרדם, שתול במחשבה שלך בקשה ספציפית לתת מודע שלך כך שיגרום לך ליצור וליישם את החלומות שלך, כך שבקרוב תוכל לראות את הכוח המופלא של התת מודע שלך בפעולה.

3. כל דבר שנמצא בתת מודע שלך ישיפיע באופן ישיר ומיידי על כל כולך, בצורה של רגשות, מחשבות, נסיבות ואירועים. לכן, צפה מקרוב ובחן את המחשבות שלך ובמידה והן לא תואמות את המציאות שאתה רוצה לקבל, שנה אותם בהתאם. תרגל מדיטציה לניקוי מחשבות שליליות ושתול מחשבות חיוביות במקומן.

4. כאשר יש לך מטרה, יעד או חלום ספציפי, חזור במודע על הצהרה זו בכל הזדמנות: "אני מאמין שכוחו של התת מודע, שנתן לי את הרצון הזה, יגרום לי להגשים אותו במציאות שלי."

5. מתח, חרדות ופחדים עלולים לשבש את הקצב הטבעי של הנשימה, קצב לב ופעילות תקינה של כל אברי הגוף שלך. טפח מחשבות מודעות על בריאות שלמה, שלום והרמוניה פנימית, כך, כל הפונקציות של הגוף שלך יחזרו לפעול באופן תקין.

6. מלא את התת מודע שלך בציפיה, אמונה וידיעה פנימית שדברים נפלאים עומדים להתרחש בחיים שלך. ברגע שתהיה במצב זה של ידיעה, במהרה היא תהפוך להיות המציאות שלך.

7. דמיין שהבעיות שאתה עסוק בהן, מטרתן להביא אותך למקום טוב גבוה יותר בחיים שלך. דמיין תוצאות חיוביות לכל בעיה שעומדת בפניך כעת, תרגיש נלהב לקראת הפתרון החדש שממהר להגיע. באופן הזה תבטל את הבעיות ותהפוך אותן לשיעורים ומתנות גדולות בחיים שלך.

רוצה ללמוד את מיומנות המדיטציה שליטה על התת מודע שלך?

לפרטים מלאים והצטרפות ל >> קורס מדיטציה למתחילים הקרוב

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן