הבטחה לגן עדן – החיים שאחרי המוות

   ראשי >> בלוג מדיטציה i32 >> הבטחה לגן עדן – החיים שאחרי המוות

ד"ר אבן אלכסנדר – נוירוכירורג מומחה, מספר בספרו החדש והמהפכני על המסע שלו לגן עדן וחזרה, על חוויית התודעה ללא גוף ועל הצורך באימון התודעה הפנימית כהכנה לחיים שאחרי הגוף הפיזי.

כולנו שמענו סיפורים על אנשים שחוו מוות וחזרו לספר על האור הלבן הבוהק או על המנהרה או על קרובים יקרים שנפטרו באו לפגוש אותם בעולם הבא. כולנו מצאנו את עצמנו תוהים על מידת האמת של הסיפורים הללו ולא פעם מצאנו אנשים מניפים יד לעדו סיפור של "החיים שאחרי".

הבטחה לגן עדן - החיים שאחרי המוותכאשר אדם מוערך ורציני כגון מומחה לחקר וניתוחי מוח מספר על חוויה כזו, היד כבר לא מורמת בכזו קלות והאוזן נוטה להקשיב ביתר תשומת לב. זה הסיפור שקרה לד"ר אבן אלכסנדר, האיש שחווה שמונה ימים ללא הכרה וללא פעילות בקליפת המוח ולאחר ששב להכרה (נס שכלעצמו) וחזר למודעות שלמה, הוא החליט לספר את הסיפור המדהים שלו, כזה שהוא בעצמו לא היה מאמין לו אילו מישהו אחר סיפר לו.

בוקר בהיר ומוקדם אחד, מתעורר ד"ר אבן אלכסנדר במיטתו בכאבי ראש וגב עזים ולאחר שעות ספורות הוא מובל למיון, מחוסר הכרה ותוך כדי פרכוסים קשים של הגוף כולו. לאחר שהוא מורדם ומונשם, מתגלה אצלו בנסיבות מסתוריות דלקת קרום המוח מהסוג הנדיר ביותר, כזה שכמעט ולא יוצאים ממנה בחיים. הוא שוכב חסר הכרה תחת טיפול מאסיבי של אנטיביוטיקה מסוגים שונים וללא תגובה גופנית או מוחית וביום השמיני, כאשר כל הרופאים כמעט ואיבדו תקווה, לפתע, הוא פוקח את עיניו ושב לחיים והכרה. לאחר שבועות של שיקום, מוחו וזיכרונותיו שבים לתפקוד מלא, אבל מה שהכי מפליא בסיפור הזה הוא ש"דר אלכסנדר חוזר כאשדם אחר, גדוש בחוויות שחווה "בעולם אחר" ובתודעה שהיא חסרת מגבלות או צורה פיסית.

במשך שמונת ימי התרדמת, החלק שאחראי על הכרה או אישיות או מחשבות או כל פעילות שקשורה לחשיבה ותודעה במוחו של אלכסנדר לא היו פעילים והמסקנה היחידה שהוא מגיע אליה שהוא ביקר בעולם הבא וטוען שתחושת המציאות שלו במקום שהוא שווה הייתה מציאותית בהרבה מתחושת המציאות כאן בחיים האלה. הוא מתאר זאת כהבדל בין חלום שאתה חולם ורק כאשר אתה מתעורר אתה מבין כמה מעורפלת הייתה מציאות החלום ומבין שהמציאות האמיתית זה כאן. תחושה דומה רק עומצתית יותר הוא חווה בביקורו הייחודי בעולם התודעה.

הבטחה לגן עדן

ד"ר אלכסנדר מספר שבכל הזמן ששהה במציאות האחרת, הוא לא היה מודע לזהותו או אישיותו כאן על פני האדמה, הוא לא זכר גם את בני משפחתו או כל זיכרון אחר שקשור לעולם הזה ולחיים האלה שהשאיר כאן. רק לאחר שהוא חוזר למציאות ולאחר שעוברים מספר חודשים אחרי התאוששותו, הוא מקבל תמונה של אחותו שלא ראה מעולם (אחותו הביולוגית שנפטרה לפני שהוא זכה להכיר אותה) ומבין שהדמות שליוותה אותו בכל חוויותיו בעולם הבא הייתה היא עצמה.

בעקבות החוויה המטלטלת הזו, משנה ד"ר אלכסנדר את כל תפיסת העולם שלו ומבטו על החיים האלה והחיים שאחרי אלה ומבין שהזמן הקצר שאנו חווים בעולם הזה הוא רגע קט ביחס לזמן האינסופי וחסר הכבולות שחווה הנשמה אחרי שהיא "משתחררת מהגוף". הוא טוען גם שתפקידנו וחובתנו להיפתח לתודעה רחבה יותר ולראות את המציאות הגדולה יותר של הקיום שלנו. נוכל להתכונן ולהתנסות בתודעה חופשית ונרחבת על ידי תרגול טכניקות של מדיטציה והשקטת החלק "המקשקש" של המוח. 

עד לפני התקרית, היה ד"ר אלכסנדר איש רפואה, קונבנציונלי ואינו מאמין או עוסק ברוח. לאחר ההתגלות שלו, הוא החל בתרגול יומיומי של מדיטציה על מנת להתחבר שוב אל המרחב האינסופי של הנשמה ששוכנת בגוף (באופן זמני). ד"ר אלכסנדר ממליץ לכל אדם לתרגל מדיטציה וזמן של שקט ורגיעה כדי להפנות את תשומת הלב אל הדבר החשוב ביותר והאמתי ביותר שיש לנו – תודעת הנשמה הנצחית ששוכנת עמוק בתוכך, מעבר לגוף, מעבר לזמן ומעבר למציאות היומיומית המוכרת.

> לכתבה על המקרה של ד"ר אבן אלכסנדר בערוץ 10

> הצטרפו לסדנת מבוא למדיטציה וגלו את כל היתרונות של מדיטציה לחיים שלך.

> הצטרפו לקורס מדיטציה למתחילים ותלמדו צעד אחר צעד את הטכניקות הקלאסיות, היעילות והמובחרות להשקטת התודעה, רגיעה וחיבור פנימי עמוק.

.

 

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן