הכוח המרפא של מדיטציה

   ראשי >> בלוג מדיטציה i32 >> הכוח המרפא של מדיטציה

גלה את הכוח המרפא של מדיטציה

כששואלים אותי על הדברים החשובים ביותר שקיבלתי בחיים, הייתי אומרת שאחד מהם היא בהחלט מתנת המדיטציה, זכיתי ללמוד ולהכיר מדיטציה בגיל צעיר מאוד והיא מלווה אותי כל חיי. מדיטציה היא המפתח ליצירתיות, שלווה פנימית והאושר שלי. זכיתי במדיטציה בחיים שלי והיא ממשיכה להיות אחד הכלים החזקים ביותר לריפוי שאני משתמשת בהם בקליניקה שלי ומעבירה הלאה בקורסים של מדיטציה. המדיטציה לוקחת אותך מפעילות אקטיבית לשתיקה רגועה ונותנת לגוף שלך רמה עמוקה מאוד של מנוחה. כאשר הגוף והנפש שלך מקבלים מספיק מנוחה ומספיק אמצעים, הגוף מתפנה לרפא ולתקן את כל מה שדרוש תיקון וריפוי בתוכו. הגוף נכנס למצב של ריפוי בעיקר על ידי כך שהוא מסלק מתוכו מתח, דאגה, סטרס, עייפות, רעלים (שנכנסים ממזון ומרגשות שליליים ובכל מיני אופנים נוספים). השתיקה תורמת להתחדשות ולהתרעננות של המוח ומאפשרת לו לשים בצד את הפטפוט האינסופי שמתרחש ביום יום וכך לוותר גם על דפוסים לא בריאים של חשיבה שלילית. כאשר כל זה קורה, המוח מתחיל למעשה לרפא את עצמו ואת הגוף כולו.

הכוח המרפא של מדיטציההיתרונות הבריאותיים הבולטים של מדיטציה הם: הפחתת מתח, שינה טובה יותר, ירידה ברמות לחץ דם, תפקוד לב וכלי דם טוב יותר, מערכת חיסון חזקה יותר, והיכולת להישאר מרוכז ורגוע בעיצומה של הסערה של כל מה שמתרחש סביבך בעולם המודרני המהיר. מדיטציה עוזרת לך להספיק הרבה יותר תוך כדי שאתה עושה הרבה פחות.

בזמן תרגול מדיטציה, אינך מתרכז בהשתקה של המחשבות שלך, אתה פשוט לתרגל טכניקה פשוטה (סוג של תרגיל מחשבתי פשוט ואף מהנה) ותוך כדי כך אתה חווה את השקט ואת הדממה שנמצאים מעבר לרקע הרועש דאגה, כעס, אשליות, פנטזיות, תקוות שלא התגשמו וחלומות מעורפלים שנמצאים בראש שלך מידי רגע.

מדיטציה מביאה אותך הביתה, מקום בו אתה יכול להניח לכל הדאגות ופשוט לנוח ברגע ההווה. המנוחה הפשוטה והעמוקה הזו מאפשרת לך לחוות את המהות העמוקה שלך שהיא נוכחות שלווה שאינה נאחזת ואינה נאבקת עם שום דבר חיצוני. התרגיל שאתה עושה בזמן מדיטציה זה "לשבש" את המחשבה הנירוטית על ידי מיקוד התודעה באובייקט כלשהו כגון: תמונה, מילה, צליל או נשימה. באקדמיה למדיטציה אנחנו מלמדים טכניקות רבות ומגוונות של מדיטציה כאשר כל מתרגל יכול למצוא את הטכניקה / טכניקות שמתאימות לו ביותר ואשר מאפשרות לו לקבל תוצאה מדהימה באופן פשוט ומיידי. ניתן לעיין בסוגי מדיטציה שחלקן נלמדות בקורס מדיטציה למתחילים בעמוד סוגי מדיטציות. אחת המדיטציות הפשוטות ומהנות שאנחנו מלמדים היא מדיטציה עם מנטרה בה כל אדם ממקד את התודעה שלו במילה אחת פשוטה ובעלת משמעות חיובית ומעודדת. לאחר רגעים ספורים המילה עצמה מעבדת מהמשמעות שלה ונשארות שתיים או שלוש הברות של צלילים שמאפשרים לך להתנקות מכל המחשבות ומכל המשמעויות ולהיכנס לתוך "מנוחה מוחית" עמוקה.

חשוב לא פחות ממה שאתה חוה בזמן מדיטציה הוא ההשפעה שיש למדיטציה היומית שלך על השעות הנותרות של היום שלך. כאשר אתה מכניס מדיטציה לשגרת החיים שלך ומתרגל באופן יומיומי, אין דבר שיכול להסית אותך מהשלווה שמשתרשת עמוק בתוך נפשך. המדיטציה שלך עוזרת לך לעבור תקופות של עומס, דאגה או מתח נפשי שהן לא בנמנע מחייך. 

מדיטציה היא כלי עבודה פשוט ויעיל שנותן לך כוח נפשי לעבור את הטלטלות של החיים ולהישאר יציב ורגוע ולא ליפול למצב של חולי כתוצאה מהמתח המצטבר – הכוח המרפא של מדיטציה.

אחת המדיטציות (מתוך 12 טכניקות שונות) שנלמדות בקורס מדיטציה למתחילים היא מדיטציה לאיזון וריפוי אנרגטי והיא אחד הכלים העוצמתיים והיעילים להתמודדות עם מצבי חולשה, כאב וחולי מסוגים שונים. 

הגוף האנושי הוא בעל ידע ואמצעים טבעיים לריפוי מלא, כל מה שעלינו לעשות הוא לאפשר לגוף את המנוחה ואת האמצעים (בעיקר אנרגיה) כדי לבצע את מלאכת התיקון והריפוי הפנימית.

.

אני מזמינה אותך לבוא וללמוד 12 מדיטציות מופלאות, יעילות ומעצימות ב >> קורס מדיטציה למתחילים הקרוב

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן