חכמת חיים נוסח ג'ים קארי, Yes Man!

   ראשי >> בלוג מדיטציה i32 >> חכמת חיים נוסח ג'ים קארי, Yes Man!

רוב האנשים אוהבים סרטים טובים, כאלה שגורמים לנו לצאת מהסרט שמחים יותר, אופטימים יותר, החלטיים יותר, בטוחים יותר במה שאנחנו עושים בחיים.

חכמת חיים נוסח ג'ים קארי, Yes Man!

כביכול, זאת אמורה הייתה להיות עוד קומדיה הוליוודית עם כמה שחקנים טובים שמטרתה לתת בידור טוב. אך להפתעתי, גיליתי במהלך הסרט שהוא מקפל בתוכו חכמה קבלית עתיקה ונותן כלי עבודה עוצמתי שבכוחו לשנות חיים, וזה אכן מה שקורה לגיבור הסרט. החיים שלו משתנים!

~ חכמת חיים נוסח ג'ים קארי, Yes Man! ~

גיבור הסרט, בכיכובו של ג'ים קארי, משחק טיפוס פסימי וכל הזמן מוצא סיבות למה לא לעשות דברים שמציעים לו, למה לא לצאת עם חברים, למה לא להכיר אנשים, למה לא לבקש העלאה בשכר וכד'. הוא עסוק רוב הזמן ב"לא" וכל מה שנובע מזה. לבסוף, הוא מוצא את עצמו ברגע של משבר בחיים, יושב ואוחז את ראשו בשתי ידיו ולא יודע איך ולמה להמשיך.

באותו הרגע, הוא פוגש "במקרה" חבר מהעבר, החבר הזה מבחין במצבו ומזמין אותו להרצאה בטענה שזה הולך לשנות לו את החיים. מרוב תסכול הוא פשוט מסכים, הפוך לחלוטין מכל דפוסי ההתנהלות של החיים שלו עד כה.

בהרצאה הזו החיים של הגיבור אכן משתנים באופן מוחלט. המרצה מדבר על הכוח של המילה "כן", וברגע של התרגשות גדולה, ג'ים מחליט לקבל על עצמו את האתגר ולשנות את דפוס ההתנהלות שלו מקצה לקצה.

האתגר הוא להגיד "כן" לכל הצעה ולכל הזדמנות שמגיעה לחיים שלו למשך שנה שלמה.

בעצם, הגיבור מפעיל את מה שנקרא בחכמת הקבלה "כוח היפוך" ובמקום להיות בחור שדוחה מעליו הזדמנויות, פסימי, כזה שמשאיר הכל לאחר כך וכזה שלא משתתף, הוא מתהפך 180 מעלות והופך להיות בחור אופטימי, כזב שלוקח חלק מכל מה שמציעים לו, חיובי ותופס בשתי ידיו כל הזדמנות שהחיים מביאים בפניו.

מאותו הרגע, מתחילים נסים ונפלאות, לא פחות מזה. הוא פוגש את אהבת חייו, הוא מוצא עבודה חדשה, הוא מתחיל בסדרה של תחביבים חדשים ומרגשים, הוא מצטרף לקבוצות של חברים חדשים ומקסימים והוא מתחיל סוף כל סוף לחיות את חייו באופן מלא.

אכן, זה בדיוק מה שקורה כאשר אנשים מסכימים לומר "כן" לחיים ולהזדמנויות שהחיים מביאים להם.

החיים הם דבר מופלא בהרבה מכל מה שנוכל לדמיין. החיים הם כמו ישות בעלת אינטליגנציה אינסופית ונעלה והם יודעים להביא לחיינו את הדברים הקטנים שבכוחם להפוך את חיינו בדקות ספורות לנס אמיתי.

האתגר של האדם הוא להסכים לקבל את המתנות שהחיים רוצים לתת לו ולא לחפש (ולמצוא) סיבות "למה לא".

רוב האנשים נמצאים בדפוס קבוע של "אחר כך", או "זה לא יעבוד" או "זה סתם עוד שטות" וכל מיני מחשבות נוספות שגורמות להם להישאר באותו המקום בו הם נמצאים כבר שנים, עם אותן המחשבות, עם אותם הפחדים ועם אותם התסכולים. כלום לא משתנה כאשר אינך משנה דבר בצורת החשיבה ובגישה שלך לחיים.

כעת, אני מזמינה אותך לקבל את האתגר המופלא הזה גם לחיים שלך ולראות מה זה יעשה לחיים שלך.

ראה הוזהרת, צפה לנסים נכנסים לחיים שלך!

האתגר: במשך שבוע אחד לפחות (בתור שלב ראשון), תחליט לומר "כן" לכל הזדמנות שהחיים מביאים בפניך, ללא יוצא מן הכלל, הכל כולל הכל (כמובן בתנאי שזה במסגרת החוק ולא פוגע באף אחד אחר בדרך).

ואם החלטת להתחיל את האתגר כבר עכשיו, אני מזמינה אותך לאירוע יוצא דופן שיציג בפניך את כל היכולות שלך ואת הסיבה לתקלות בחיים שלך וגם תתנסה בתרגילים פשוטים וטבעיים שנקראים מדיטציה ושיחללו שינוי מיידי ומשמעותי בצורת החשיבה שלך.

>>> לפרטים מלאים על אירוע "תגלית מדיטציה i32" הקרוב ושריון מקומות

האם זאת תהיה ההרצאה שתשנה את החיים שלך? (כמו שזה קרה לגיבור הסרט?)

אם לא תגיד כן…איך תדע 🙂

והנה הטריילר של הסרט המעולה הזה: YES MAN בכיכובו של ג'ים קארי

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן