כוחו של התת מודע

   ראשי >> בלוג מדיטציה i32 >> כוחו של התת מודע

כוחו של התת מודע

הידעת? רק 2%-4% מההחלטות והפעולות שלך נעשות באופן מודע ומתוך הרצון החופשי שלך. כל שאר הפעולות וההחלטות שלך מתבצעות באופן אוטומטי מתוך התת מודע שלך.

המשמעות של העובדה הזו היא עצומה וזה אומר שהמידע וה"פקודות" שיושבות בתת המודע שלך, שמורכבות מהמחשבות שחשבת שוב ושוב במהלך החיים שלך, יקבעו באופן כמעט מוחלט את מהלך החיים שלך.

וזה אומר, שאם אתה רוצה לחולל שינוי כלשהו בחיים שלך, בהחלטות שלך, במחשבות וברגשות שלך, אליך לחולל שינוי בתת המודע שלך.

~ כוחו של התת מודע ~

אבל, האם אתה יודע איך לבצע שינויי בדפוסי חשיבה הלא מודעים שלך? האם מישהו לימד אותך בבית הספר איך לתכנת את התת מידע שלך? איך לפנות ממנו מידע מזיק ואמונות מעכבות?

לצערנו, מערכת החינוך הפורמלית עדיין לא כוללת את הידע הכל כך חשוב הזה וכדי שתוכל לשנות את האמונות ואת המחשבות שישבות בתת המודע שלך, אליך לעשות את זה באופן מקצועי ובעזרת טכניקות עתיקות ומכוחות שנועדו לזה.

במשך אלפי שנים, פיתחו תרבויות שונות בכל רחבי העולם, טכניקות שונות ופשוטות שמכוונות לעשות בדיוק את זה, להחזיר את המושכות של השליטה חזרה לידיים שלך ולאפשר לך לחולל שינוי במחשבות ובאמונות שלך עד לרמה של התת מודע.

קוראים לזה מדיטציה וזה הכלי העתיק, המוכח והבדוק בעולם, כי אי אפשר להתווכח עם עובדות בנות אלפי שנים.

מדיטציה מאפשרת לך לתרגל את המודע שלך ולתכנת מחדש את התת מודע שלך למחשבות ואמונות נעימות ומבריאות.

למה לך לעשות את זה?

אם יש לך רצון להיפטר מתחושת הלחץ היומיומי, אם יש לך רצון להפסיק חרדות ודאגות, אם יש לך רצון לסלק את הדיכאון ואת העצבות, אם יש לך רצון "לנקות" את הבלבול שממלא לך את הראש ופשוט לחזור לחיים מלאי אופטימיות, שמחה, בהירות מחשבתית ושלווה פנימית, בעצם…אין לך ברירה אלה לחולל שינוי בתת המודע שלך. 

איך עושים את זה?

> הצטרף כבר עכשיו לקורס הדגל הוותיק והמבוקש שיקנה לך את הידע ואת הכלים המעשיים לתרגל מדיטציה ולקבל את התוצאות המדהימות ביותר שתוכל בקורס מדיטציה למתחילים הקרוב.

קטע וידאו הבא מדגים ומציג עובדות מדהימות על כוחו של התת מודע.

.

לחץ כאן לפרטים מלאים על >> קורס מדיטציה למתחילים הקרוב

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן