כח האור

כח האור – מתוך הספר "תשעה כוחות קוסמיים",
מאת: ד"ר דני לוסקי, יוצר שיטת לוסקי וראש מכללת לוסקי.

היה, היה "יש" בו העתיד והעבר התרחשו בזמן הווה, התנועה במרחב היתה לנקודה אחת, אחדות של כל היש. כל היש היה נשמה אחת, אור אחד. ביום בו נולדת לתוך גוף פיסי, בשר ודם, שכל והגיון מוגבלים מעצם טיבעם, הפסקת לראות רק אור, נולד החושך, נולד חופש הבחירה – טוב ורע, נולדו הזמן והמרחב, נולדו הסוף וההתחלה. נולדו המגבלות, נולדו החיים והמוות, שכחת מהיכן הגעת והתחלת הכל מבראשית. האור הוא הבורא, הוא מקור היצירה, מקור הבריאה, מקור החיים, בלי אור שום דבר אינו יכול להתקיים בטבע, האדם אינו יכול להתקיים בלי נוכחות האור. האור קיים בכל דבר, האור קיים בכל מעשיך והוא מלווה אותך בכל דרכיך. האור הוא כל היש, האור הוא שפע, הצלחה, אהבה, זוגיות, בריאות, הכל נמצא באור. תקלות, כאב, כישלונות, מחלות גם הם באים מצד האור, כי האור הוא כל היש.

מוגבלות האדם בראיית האור

העובדה שאתה רואה חושך אינה מוכיחה את נוכחות החושך, אלא מדגישה את העובדה שאתה מוגבל ביכולת שלך לראות את האור. אורו של נר קטן מגרש את החושך, חושך אינו יכול לגרש את האור. באמצעות מכשיר אולטרא סגולי אתה יכול לראות (אור) בחדר חשוך, עובדה המוכיחה שבני אדם מוגבלים. רק אתה רואה חושך, כי מכשיר האולטרה סגולי ראה (אור) מה שהעניים לא ראו. נוכחות החושך נובעת ממגבלה בעיניים שלך.
החושך מופיע כאשר אתה חוסם את דרכו של האור. לא תוכל לראות אור אם תאיר בפנס במרחב הפתוח אלא אם תשים מול האור חפץ כלשהו ועליו תאיר. חסימת אור השמש על ידי כדור הארץ תביא אור מצד אחד ואילו מצדו השני של הכדור יופיע חושך.
חושך אינו יכול להופיע ללא הופעת האור וחסימתו. החושך יופיע רק לאחר שחסמת את האור. אין קיום עצמאי ונפרד לחושך, החושך מופיע רק כאשר חוסמים את האור ונוצר חוסר. בפועל אין חושך. חושך כמו ה"אין", אור כמו ה"יש". אפשר למדוד את ה"יש", אי אפשר למדוד את ה"אין".
הירח והכוכבים רואים את האור בשעת לילה, הם מזכירים לך ולי שהאור נמצא דרך קבע במקום שאתה ואני לא יכולים לראות בגלל המוגבלות שלך ושלי, אבל האור שם ומאיר דרך קבע.

חושך——-< מחסום ——-< אור


החושך עוזר לך לראות את האור

הופעת החושך עוזרת לך לראות את האור, האור תמיד נמצא שם. לא ראית את האור לפני שהופיע החושך בצד השני. האור התגלה רק לאחר שחסמת אותו. האור והחושך, היום והלילה, חיים ומוות, התחלה וסוף הן תובנות שאתה תופס דרך מגבלות ההגיון שלך. הם אינם בהכרח כמו שאתה רואה אותם. העולם שאתה רואה בעיניים שלך הוא שטוח ואופקי. כל פעם שאתה מתבונן ורואה את קצה העולם באופק ועולם שטוח, אתה זוכר שהעולם הוא לא בדיוק שטוח וגם אינך רץ לבדוק שוב שהעולם עגול, אתה כבר מבין שהעולם שונה ממה שהעיניים שלך רואות, אתה יודע בוודאות שהעולם הוא עגול, כי ראית.
אם תהייה בוודאות שהאור קיים בכל דבר מבלי שיהיה לך צורך לחסום את דרכו כדי לראות אותו, לא יופיע החושך בצד השני. אם תזכור כל פעם שמופיע חושך בחיים שלך, שהחושך שאתה רואה הוא רק מגבלה של העיניים שלך, תרוויח את האור.
חושך הם כל אותם תופעות שליליות בחייך, כמו תאונות, מחלות, תקלות, קשיים, אילוצים, פחד, עצב, מוות, פרידה, נטישה, כאב, חסך, תסכולים. כאשר אתה רואה את כל אלה אצל אחרים, אתה רואה כמה טוב לך. רק כאשר אתה מבקר בבית חולים ורואה את כל המחלות שיש לאחרים אתה מבחין כמה אתה בריא, רק כאשר אתה בחושך אתה מבחין באור. אינך צריך לראות חושך כדי להבחין באור, אינך צריך לכאוב כדי לתקן, הייה בוודאות שהכל אור, הייה בוודאות שאתה באור, תמיד. כל מה שאתה חווה הוא אור.

כח האורכל בקר מתרחש נס – כח  האור

כאשר אתה מעורב בתאונת דרכים קשה ויוצא ממנה בנס, באופן טבעי אתה רואה בתאונה דבר נורא – חושך. הנס שקרה אחר כך והציל את חייך מתאונה מחרידה, היה אור. זה מה שאתה רואה באופן טבעי. זו פעולה של אדם שנמצא בתגובה. קשה לך לראות את האור לפני הופעת החושך – קשה לך לראות את הנס, לפני הופעת התאונה. האמת היא שכל בקר כאשר אתה מתעורר קורה לך נס, וכל פעם שאתה יוצא בשלום מתאונה כמו שיעור שעליך ללמוד מחדש. אם תבחין שלצאת בשלום מתאונה הוא שיעור, לא יהיה עבורך חושך.
סטודנט שמתבונן, מקשיב למורים, לומד מניסיונם של אחרים,
עובר את המבחן בהצלחה. בסדנת החיים, אם תתבונן, תקשיב, תלמד מאחרים ומניסיונם, תעבור את המבחנים בחיים בהצלחה. סטודנט שמזניח, לא רואה, לא מקשיב, ייכשל בבחינה ויאלץ לחזור על השיעור מחדש עד אשר ילמד. אתה כמו הסטודנט, אתה תלמיד בסדנת החיים, אם לא תתבונן, לא תלמד, לא תעבור את המבחנים של החיים בהצלחה, ואז החיים ישלחו אותך לכיתת הלימוד מחדש כדי להתבונן, להקשיב וללמוד הכל מהתחלה ושוב יגיע זמן המבחנים שאותם תאלץ לעבור בהצלחה. כאשר מופיע מבחן בחיים, סימן שלא למדת את השיעור ויש לך מה לתקן. המבחנים הפוקדים אותך בחיים הם שיעורים שאתה סימנת כתוכנית הלימודים שלך, אלה שיעורים שאתה מבקש ללמוד כדי להגיע אל הסוד ואל האור הגנוז, השיעורים שלך הם כדי ללמוד איך ללמוד.

מופיע האור < נופל המחסום < מתרחש נס < חושך < תאונה

לחץ הוא אור חזק לצורך השבחה ותיקון

לחץ שמופעל עליך בעבודה, בבית, במסגרת חברתית, בעסקים, בתקופה שאינך מוצא זמן לעצמך, גורם ללחץ נוסף ודוחף אותך להתנער ולדחות את הלחץ ממך והלאה ואז אתה מזמין לחץ נוסף, אתה חש שכל אחד רוצה חלק יותר גדול ממך. כל זה נראה לך קשה ומייגע, רע לך מהמצב הלחוץ – חושך. אבל מה היית עושה לו אף אחד לא היה רוצה את קרבתך, את עצתך, ואת מרכולתך, לו לא היו מבקשים את אהבתך ואת תשומת הלב שלך ואת עזרתך, האם אז היה אור ?
האמת היא שלחץ הוא הרבה שפע, אור חזק שהופיע בחייך בדמות לחץ.
אור חזק שמופיע בחיים שלך הוא שפע שאתה צריך ללמוד לווסט ולאפשר לו להיכנס אל חייך במינון ומידה שאתה זקוק לו ויכול לקלוט. חומר בטבע אינו הולך לאיבוד הוא רק משנה צורה, חומר בטבע עובר שינוי אלכימי והשבחה באמצעות לחץ, ככל שיש לחץ גדול יותר על החומר, כך תהליך ההשבחה והשינוי האלכימי שהוא מחולל איכותי יותר, כך עם הזמן, זבל יהפוך לנפט ונפט בלחץ גבוה ישנה צורה ויהפוך ליהלום.
ההשבחה והשינוי שאתה עובר מרגע לרגע מופיע כסוף והתחלה, כל סוף מבשר על התחלה חדשה, כל שניה שחולפת מבשרת על בואה של השניה שבאה בעקבותיה, כל סוף מבשר את בואה של ההתחלה החדשה, השינוי שאתה מחולל בעצמך דרך הלחץ המופעל עליך הוא בשורת ההתחלה וההתחדשות. מוות, סוף של תהליך, קשר רומנטי שהסתיים, מקום עבודה שעזבת, כסף שאיבדת, כולם מבשרים על בואם של הזדמנויות חדשות עבורך. אתה צריך להסתכל על סוף כנקודת מפנה ושינוי שדרכה אתה משביח את היכולות שלך, הלחץ שמוביל אל השינוי הוא אור לצורך שינוי והשבחה.
כאשר אתה משחרר באהבה התנסות שהגיעה אל סופה, תקבל באהבה התנסות חדשה, האהבה שאתה מוהל בתהליך השינוי

שלך היא שתאפשר לך לעבור מהתנסות טובה להתנסות טובה יותר וכך לבצע תיקון והשבחה של היכולות שלך.

התחלה חדשה < השבחה <שינוי< לחץ < התחלה

אתה רואה את האור רק עם הופעת החושך – כח  האור

האם אדם שאינו חושש מהמוות לא ימות? האם אדם שאינו חושש ממחלה לא יהיה חולה ? האם אדם שאינו חושש מנטישה וחוסר, לא יחווה נטישה וחוסר ? מהו סוד האור שאם תאמין בנוכחותו הקבועה לא יהיה צורך בהופעת החושך בחיים? האם תוכל להאמין שהחושך קיים רק כדי שתוכל להבחין באור? האם תוכל להאמין שבכל דבר טוב או רע יש רק אור? ואתה הוא שקובע מה טוב ומה רע, מהו אור ומהו חושך?
מגבלות הגוף וההגיון, כמו מגבלות היקום הם האתגר שלך, אתה, כאדם החלטת לכבוש ולגבור עליהם. בידך הכוח להחליט אם החיים שלך בחושך או בוהקים באור, אתה כמו ספורטאי ששובר כל הזמן את השיא האישי שלו, כל הפסד בדרך מחסן אותו ומלמד אותו מה יש לשפר ולתקן כדי להגיע
אל היעד המיוחל מתוך סיפוק ואושר. ספורטאים כמו בני אדם שחיים באור, רואים בתקלות, בשגיאות ומכות שסופגים בדרך
אפשרות לתיקון ושכלול, הם רואים אור כל פעם שהם נתקלים באתגר חדש, הם לומדים משהו מכל מחלה, תקלה, מכשלה ותסכול הפוקדים אותם בדרך. יותר מכך, כל תקלה שמופיעה אינה מקרית עבורם, היא מופיעה בזמן כדי להזהיר אותם, כדי ללמד אותם מה עוד צפוי להם במאבק ובדרכם אל הניצחון – אל האור. הם מקבלים בברכה כל יריב חדש, אתגר או מבחן שבא ללמד אותם משהו חדש שעוד לא למדו. הם בחרו לשלוט בכוח האור, הם בחרו לחיות באור.

האור ומי הנהר זורמים לכיוון אחד

האור נוכח דרך קבע ונמצא בתנועה חד כיוונית מהעבר אל העתיד. בגלל החושים המוגבלים שלך, אינך יכול לראות את נוכחות האור בכל מצב, אבל האור תמיד נוכח. כאשר אינך מאמין בנוכחות האור, אתה חוסם את דרכו כדי לראות, ואז מופיע החושך בצד השני. אם תאיר מרחב ריק בפנס לא תבחין באור בתוך הריק, אם תחסום את דרכו של האור באמצעות כף היד שלך, האור יופיע על צד אחד של היד ובצידה השני של כף היד יופיע חושך. החושך מופיע כאשר חוסמים את דרכו של האור. האור מופיע בחיי בני אדם שאינם מטילים ספק בנוכחותו ויודעים כי הוא שם בוודאות. בני אדם שאינם חוסמים את הזרימה של האור יהיו תמיד באור למרות שאינם רואים אותו. נהר משפיע ממימיו כל הזמן בכיוון אחד אל הים, המים הזורמים הם מים חיים, המים שהגיעו מהנהר אל הים מעולם לא עשו את הדרך חזרה אל הנהר, הם זורמים תמיד לכיוון אחד אל הים וכך הם מביאים חיים ושפע לבני אדם. אם תוציא מים מהנהר ותעמיד אותם הם יהפכו למים באושים – חושך. אם תחסום את מי הנהר הם יציפו את הסביבה ויגרמו הרס וחושך, מים שנחסמו יפסיקו להיות מים חיים ויהיו למים מורעלים, הרסניים – חושך. כאשר האור ומי הנהר בזרימה לכיוון אחד ללא חסימה הם מעניקים חיים, שפע ואור, כאשר חוסמים את דרכם הם מרעילים, הורסים, כואבים, יוצרים חסך וחושך.

אור ———< זרימה ——–< אור

זכור , כאשר אתה חוסם את האור יופיע חושך בצד השני. בפועל, אין קיום עצמאי ונפרד לרע או לחושך. רע בחיים מופיע רק כאשר אתה חוסם כי לא ראית את הטוב ואז נוצר חוסר וחסימה, אתה חוסם כאשר אינך רואה מה אפשר ללמוד מההתנסות, לא הפקת מזה את המיטב. זכור – מחלה, כאב, פצע הם חוסר בריאות, חסך וחסימה. חסימה של הבריאות שלך היא חוסר זרימה. עצבות היא חוסר בשמחה, חסימת השמחה. עוני הוא חוסר בכסף – חסימה של השפע. הרע הוא רק חסימה של הטוב. אין באמת משהו רע, יש רק חוסר בטוב שאתה מבקש לעצמך. כדי לקבל את כמות השפע שאתה מבקש, פעל כמו האור, פעל כמו המים הייה כמו עלה בנהר שזורם אל הים, הייה בוודאות שאתה באור ולעולם לא יחסר לך כי הכל בא מצד האור, גם הטוב וגם מה שנראה בעיניך רע, מכל רע תוציא את הטוב.
הפוך בעיה לפתרון, פחד לגבורה, נפרדות לאחדות. כי האור כולל בתוכו הכל, לכן הכל אור, הכל טוב.

תרגול יומי של מדיטציה מגביר את וודאות באור ואת נוכחות האור בחיים שלך.

הצטרפו לקורס מדיטציה למתחילים הקרוב והכניסו אור גדול לחיים שלכם,

לפרטים מלאים והצטרפות ל >> קורס מדיטציה למתחילים

 .

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן