כיצד הילינג יכול לעזור לך?

   ראשי >> בלוג מדיטציה i32 >> כיצד הילינג יכול לעזור לך?

לפני שנגיע לשאלה כיצד הילינג יכול לעזור לך, נתחיל מהתחלה…

מהו הילינג – ריפוי?

כיצד הילינג יכול לעזור לך?ריפוי דרך הילינג הוא תהליך טבעי לחלוטין. זהו בעצם תהליך בו מתרחשת זרימת אנרגיה חיובית ומרפאה בין המטפל והמטופל אשר מפעילה ומשחררת את המשאבים הטבעיים של המטופל כך שיפעלו בצורה יעילה ותקינה ביותר עבורו. הידע לריפוי מלא נמצא בגופו של כל האדם, בכל תא ותא. לא המטפל הוא זה שמרפא את הבעיה, אלא הוא משמש כצינור להזרמת אנרגיה אשר מתניעה את תהליך הריפוי אשר משום מה "נרדם" בגופו של המטופל. המטופל אצמו הוא זה שמבריא בזכות הטעינה המחודשת שהוא מקבל בעזרת המטפל. האנרגיה היא חיונית לצורך ריפוי ולא ייתכן ריפוי ללא אנרגיה כפי שלא ייתכן שאוטו יסע בלי דלק או טלפון נייד יפעל ללא סוללה.

ריפוי טבעי בשורש הבעיה

הילינג מטפל בשורש הבעיה והתקלה שלך. בעוד שרפואה קונבנציונאלית עוסקת בטיפול בסימפטומים של המחלה, הילינג נכנס עמוק פנימה ומשפיע על שורש הבעיה ועל הסיבה שגרמה לתקלה / מחלה להתחולל בגוף שלך.

שחרור וריפוי טראומה שנרשמה בגוף שלך

כל טראומה גופנית או נפשית משאירה את החותם שלה בגוף שלך, בדרך כלל ברקמת שריר וגם בערוצים האנרגטיים. בדרך כלל האדם אינו מודע לרשמים האלה בגופו ולכן אינו מטפל בהם. כאשר החותמות האלה מצטברות, מתחוללת מחלה ונוצר כאב באיזור הזה. על מנת להקל ולשחרר את האזור הכואב יש לשחרר את אנרגיית הטראומה באמצעות הכנסה של אנרגיה חדשה ומרפאה.
גם מחשבות ורגשות שליליים נרשמים ונאגרים בגוף באותו האופן כמו טראומה ובסופו של דבר מופיעים בגוף בצורה של מחלה או כאב. הילינג הוא תהליך טבעי וחיובי שמאפשר שחרור של האנרגיה השלילית הזו מגופך וממלא את המקום שהתפנה באנרגיה חיובית ומרפאה.

כיצד הילינג יכול לעזור לך?

הילינג יכול להיות מועיל במגוון רחב של מצבים, לפעמים אף בצורה מיידית ומרשימה ביותר. זהו תהליך של התחדשות, הרפיה ושחרור ברמה עמוקה מאוד, אשר מסייעת לגוף להסתגל ולרפא את עצמו באופן ספונטני, בקצב טבעי לו ובדרכו שלו.
הילינג מחפש ומטפל את הסיבה העמוקה לכאב, כמו גם את הסימפטום שמופיע על פני השטח.
יכול להיות שכבר אחרי טיפול הילינג אחד תרגיש בן אדם אחר לגמרי ויכול להיות שתצטרך לחזור לסדרה של מספר טיפולים, הכל בהתאם לעומק וסוג הבעיה שנוצרה. לא ייתכן שתצפה להשתחרר מכאב של מחלה כרונית שאתה סוחב שנים רבות אחרי טיפול אחד בלבד, יחד עם זאת, ייתכן מאוד שכבר אחרי טיפול אחד תרגיש הרבה יותר טוב וההשפעה החיובית תמשיך להתחולל ולהתפתח בגופך עוד מספר ימים לאחר הטיפול.

האם חייבים להיות חולים כדי לחוות טיפול הילינג? למי זה מתאים?

הילינג מחזיר איזון לחיים שלך, לגוף שלך, למערכות היחסים שלך עם עצמך ועם אחרים, משפיע לטובה על הבעת רגשות, מאפשר שינוי חיובי בתוכך ונותן לך תחושה כללית של רגיעה וחיוניות.
הילינג מחזיר תחושה של פרופורציה לחיים שלך, מחבר אותך עם עצמך ועם הקרקע שעליה אתה עומד, וכל זאת ללא קשר אם אתה חולה או בריא.
מצד שני, הילינג יכול להיות שימושי במיוחד במצבי משבר ואף במצבים של מחלה קשה (וגם סופנית). הילינג משתלב בצורה נהדרת עם טכניקות טפיול אחרות ויכול גם לעמוד בתרפיה בפני עמצה. להילינג אין תופעות לוואי מזיקות עוד מינון יתר והוא מותר לכל אדם בכל גיל, אפילו לתינוקות.
מעל לכל, הילינג נועד לעזור לך לעזור לעצמך.

רוצה לחוות וללמוד היליגנ קבלי i32?
לחץ כאן לפרטים מלאים והצטרפות לקורס הילינג הקרוב

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן