מדיטציה חינם ביוטיוב - למה זה מסוכן עבורך?הרשת מוצפת במידע חינם. אתם יכולים למצוא ביוטיוב שיעורים על כל דבר. החל מאיך להכין עוגת שוקולד ועד ל-איך לבצע לעצמך ניתוח אפנדיציט בתנאי שטח ואפילו איך להכין פצצה במטבח שלכם. הידע שנמצא ברשת (בעיקר ביוטיוב) זמין ונגיש אך זה לא אומר שידע הזה לא מסוכן עבורכם.

נכון שלא הייתם מנסים להכין פצצה במטבח ביתכם? או…לנסות לבצע על עצמכם ניתוח אפנדיציט? ואפילו לא…לתקן את המאייד של הרכב שלכם? ככל הנראה שלא. וזאת למרות שהידע והסרטונים נמצאים שם.

אז אני שואלת אתכם, למה כל כך הרבה אנשים מנסים לבצע ניסוי עצמי על התת מודע שלהם, בלי ידע או רקע קודם על טבע נפש האדם ויש גם כאלה שמפקידים את נפשם העדינה ואת תת המודע המורכב שלהם בידיים של חובבנים שהעלו סרטון ליוטיוב מתוך הנחה שכל מלל איטי עם אפקטים ווקליים וחזותיים בליווי מוסיקה רגועה ושקופיות של מפלי מים הופך את הקטע למדיטציה? אז יש לי חדשות עבורכם:

ממש ממש ממש לא!

ממש אבל ממש לא כל קטע שממלמלים באופן איטי ורגוע בליווי מוזיקה זה מדיטציה, להיפך, לעתים זה אף נוגד לחלוטין את החוקים ואת העקרונות של מהי מדיטציה ולכן מסכן אתכם, את תחושתכם ואת בריאותכם!

מדיטציה היא לא מלמול של מילים יפות כגון פרחים ופרפרים וגם לא רקע של חליל שמתנגן. מדיטציה אלו טכניקות פשוטות אך מורכבות ועמוקות שיוצרות שינוי תודעתי במוח שלכם וגורמות למוח שלכם לשנות תדר. זה אומר שהמכונה המורכבת שנקראת המוח שלכם מתחילה לעבוד אחרת. במילים פשוטות – מדיטציה היא כמו ניתוח מוח פתוח למוח שלכם רק ללא הסכינים וההרדמה. מדיטציה מקצועית ומדוייקת יש ביכולתה לחולל שינוי מוחלט בצורה בה אתם חושבים ומרגישים, להבדיל, מדיטציה חובבנית או כזו שמונחית על ידי מישהו שקרא על זה ספר והחליט שגם הוא יכול יכולה לא רק להוציא אתכם עם תחושה לא טובה מהתהליך אלא להשאיר משקעים שליליים, מאין "שריטות" על ההרד-דיסק הפנימי שלכם ולגרור שורה של תגובות לא נעימות בתחושות, במחשבות ובפעולות שלכם מבלי שתדעו מאיפה זה בא לכם.

שימו לב: מדיטציה היא פשוטה ונעימה אך היא אינה משחק! אנשים שלא למדו מדיטציה לעומק ובצורה מקצועית ואנשים שאין להם הכשרה מסודרת ומעמיקה בתחום של נפש האדם באורך של לפחות 3 שנות לימוד, לא אמורים להנחות מדיטציה כי זה מסוכן! העניין הוא שאין שום הסדר או חוק שנושא של הדרכת מדיטציה ולכן כל אחד יכול (וכל אדם גם מנסה).

בפעם הבאה ששאתם נכנסים ליוטיוב או מחליטים לעשות מדיטציה כלשהי בשלוף, תעשו לעצמכם טובה: או שתבדקו טוב טוב מי האדם שעומד מאחורי ההקלטה הזו ומה ההכשרה המקצועית שלו או שפשוט אל תעשו את זה לעצמכם.

רוצים ללמוד מדיטציה ולרכוש את הכלי המופלא הזה בצורה מדויקת ויעילה לכל החיים?

השקיעו בעצמכם טיפה ותלמדו מדיטציה בקורס מקצועי שמועבר על ידי מנחים מנוסים ובעלי הכשרה ארוכת שנים, במוסד מוכר וותיק.

אם החלטתם ללמוד מדיטציה אצלנו, דעו שאתם בידיים מקצועיות ומנוסות ואתם הולכים לצאת מהקורס מודטים מיומנים ונהנים!

> לחצו כאן לפרטים מלאים על קורס מדיטציה i32 למתחילים הקרוב