מדיטציה לאימון אינטליגנציה ב' – חכמה – מדיטציית זזן

   ראשי >> סוגי מדיטציות >> מדיטציה לאימון אינטליגנציה ב' – חכמה – מדיטציית זזן

מדיטציה לאימון אינטליגנציה ב' - חכמה - מדיטציית זזן

ב' – אינטליגנציה של חכמה – היכולת לתזמן פעולה, היכן, מתי, עם מי, כמה ואיך.
על פי שיטת לוסקי, אינטליגנציה של חוכמה היא התזמון הפנימי של כמה, איך, איפה, עם מי וכד'. החוכמה האמיתית היא לא כמות הידע שרכשנו אלא מה אנחנו עושים איתו, מתי אנחנו מדברים עליו, עם מי ובאיזו תדירות. אדם מתוזמן (בעל אינטליגנציה ב' מאוזנת) יקצור הצלחה בחיי החברה, בעסקים, במערכות יחסים ובכלל מפני שהוא פועל במדויק והכל אצלו בזמן. אנשים בעלי אינטליגנציה ב' מאוזנת הם אנשים אשר פועלים בשיתוף פעולה עם הזמן, הם מוזמנים למקומות הנכונים ובזמן הנכון והמציאות משתפת איתם פעולה ושהחיים מתקדמים איתם רגל ברגל.
אינטליגנציה של חוכמה לא ניתן לחזות מראש או לתכנן וזוהי יכולת שכלית בצורה של עמדה. אינטליגנציה זו היא האינטליגנציה הראשונה של הרובד השכלי ולכן מאפיינת ומשפיעה על הרובד כולו.

סימפטומים אפשריים של חוסר איזון באינטליגנציה ב':
חוסר טאקט, תחושה של מרוץ נגד הזמן, מבוכה מול אנשים, דחייה מצידם של אנשים, תחושה של דיבור או עשייה שהיא לא במקום, חוסר ביטחון עצמי.

מומלץ במיוחד עבור:
אנשים שמרגישים דחויים בגלל חוסר התזמון שלהם או אנשים שמרגישים שכל מה שהם אומרים או עושים אף פעם לא בזמן הנכון.

מדיטציה לאימון אינטליגנציה ב' – חכמה – מדיטציית זזן
זמן דרוש: 30 דקות.
שבו בנוח מול קיר לבן חלק (חשוב שתהיה ישיבה נוחה), במרחק של אורך הזרוע שלכם מהקיר. תפתחו את העיניים למחצה ובמבט עדין הניחו את העיניים על הקיר. שמרו על ישיבה זקופה וגב זקוף. הניחו יד אחת בתוך השניה כשהבהונות נוגעות אחת בשנייה. הישארו כך ללא תנועה (ועד כמה שניתן) למשך 30 דקות. אל תיזמו לא תנועה בגוף, לא נשימה שהיא לא הנשימה הטבעית שלכם, לא מחשבה על משהו, על תהיו בשום עשייה ורק תהיו נוכחים וערים. היו בנודעות נטולת בחירה או יוזמה, אל תכוונו את תשומת ליבכם לשום דבר במיוחד, היו רק ערים ופתוחים בכל רגע ורגע. היו ערים לנשימות הטבעיות של הגוף, היו ערים לכל מה שקורה סביבכם ובתוככם.

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן