מדיטציה לאימון אינטליגנציה ג' – עושר – מדיטציית תודה

   ראשי >> סוגי מדיטציות >> מדיטציה לאימון אינטליגנציה ג' – עושר – מדיטציית תודה

מדיטציה לאימון אינטליגנציה ג' - עושר - מדיטציית תודה

ג' – אינטליגנציה של עושר – היכולת להבחין שהרבה או מעט אינם משפיעים על השמחה שלך.
על פי שיטת לוסקי, אינטליגנציה של עושר היא עמדה שאומרת שהשמחה אינה תלויה בדבר והיא פנימית. אנשים בעלי אינטליגנציה ג' מאוזנת הם אנשים אשר יודעים לשמוח בכל מצב ושמחים בחלקם ללא קשר להרבה או מעט. אינטליגנציה זו לא אומרת לא לרצות או לשאוף ליותר אלא לא להתנות את שמחה החיים בכמות שיש לך. אפשר לשאוף ולרצות יותר בחיים אך לחיות מתוך גישה שמה שיש זה כבר טוב וזה לא משפיע על השמחה. ישנם אנשים עם הרבה מאוד כסף שמרגישים עניים ואנשים עם מעט מאוד כסף אך חיים ומרגישים עשירים. העושר הוא תחושה פנימית ולא באמת קשור לכמות. העשיר האמיתי הוא השמח בחלקו (ושוב ללא קשר לשאיפה נוספת ליותר). אנשים עשירים בנפשם הם אנשים שמודים על מה שיש להם במקום להתלונן, וחיים מתוך הודיה ותחושת שפע. תחושת השפע והעושר הפנימי הם אלה שיוצרים ומעצימים עושר חיצוני (מעגל קסמים). והפוך, אנשים אשר מרגישים עניים, החיים לא יכולים לספק להם שפע והמעגל חוזר על עצמו.

סימפטומים אפשריים של חוסר איזון באינטליגנציה ג'.
תחושה של חוסר, חוסר שמחת חיים, שמחה שתלוי ומושפעת כל הזמן מכמות הכסף, החברים, המכוניות וכד'. תחושה של חוסר סיפוק, תחושה פחד שהרכוש יכול להיעלם או שמישהו הולך לקחת לי את זה ותחושת תסכול משום כך.

מומלץ במיוחד עבור:
אנשים אשר מרגישים שהחיים לא נותנים להם מספיק, אנשים אשר מצב הרוח והשמחה שלהם מושפעת ומשתנה בהתאם למצב חשבון הבנק, אנשים אשר נותנים משקל כבד מידי לחומר בחיים שלהם שבא על חשבון השמחה הפנימית הפשוטה. אנשים שמרגישים עניים ולא מרוצים עם מה שיש להם בחיים.

מדיטציה לאימון אינטליגנציה ג' – עושר – מדיטציית תודה
זמן דרוש: 15 דקות.
שבו בישיבת מדיטציה וקחו 3 נשימות עמוקות. שימו כוונה של ניקיון בנשימות.
עברו ואמרו תודה בלב על כל דבר שיש לכם בחיים. עיברו תחום תחום ועל תפסחו על שום דבר. הודו על הדברים הקטנים ועל הדברים הגדולים. אם אתם יכולים, הודו גם על הדברים שפחות קל לכם איתם בחיים.

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן