מדיטציה לאימון אינטליגנציה ז' – חוש ריח – מדיטציית ריח

   ראשי >> סוגי מדיטציות >> מדיטציה לאימון אינטליגנציה ז' – חוש ריח – מדיטציית ריח

מדיטציה לאימון אינטליגנציה ז' - חוש ריח - מדיטציית ריח

ז' – אינטליגנציה של חוש ריח – יכולת להריח אמת ושקר ויכולת פעולה מהאמת האישית.
על פי שיטת לוסקי, אינטליגנציה של חוש הריח אחראי על היכולת להריח ריחות  ולזהות אותם לריחות טובים ולא טובים (כל אחד לעצמו). בנוסף, חוש הריח מסוגל להריח ריחות מתחת לסקלה של הרחה רגילה ולהריח אמת ושקר. לאמת ולשקר יש "ריח" שונה ואנשים בעלי חוש ריח מפותח מסוגלים להריח זאת. בנוסף לכך, אנשים עם אינטליגנציה של חוש ריח מאוזנת וחזקה הם אנשים שחשוב להם לומר את האמת ולפעול מתוך אמת אישית ולהיות אוטנטיים. אנשים אלו מבחינים בזייפנים ושקרנים ממרחק רב וקשה מאוד לעבוד עליהם.

סימפטומים אפשריים של חוסר איזון באינטליגנציה ז':
חוש ריח חלש, תתרנות, חוסר יכולת לזהות בין אמת ושקר, "נפילה בפח", שקרנות, חוסר אוטנטיות, חוסר יכולת לזהות את האמת האישית.

מומלץ במיוחד עבור:
אנשים שמעוניינים לחזק את חוש הריח שלהם ויחד עם זאת לחזק את היכולות הקשורות לכך, אנשים שמעוניינים לחזק ולחדד את האמת האישית בנושאים כלשהם או בכלל, אנשים שמרגישים שאנשים אחרים עובדים עליהם בקלות רבה מידי ושהם נופלים בפח יותר מהרצוי.

מדיטציה לאימון אינטליגנציה ז' – חוש ריח – מדיטציית ריח
זמן דרוש: 20 דקות
לפני המדיטציה תכינו מספר פריטים (כ-7 פריטים) שונים שיש להם ריח שונה, כגון: קטורת, נר, בושם, פרי, ירק, קרם, נייר וכד'.
שבו בישיבת מדיטציה, עצמו עיניים וקחו 3 נשימות עמוקות.
החזיקו חפץ אחד מתוך החפצים שהכנתם והריחו אותו בתשומת לב, היו מודעים לכל קשת הריחות שיש לחפץ, נסו להפריד את הריח למרכיביו, היו כל כולכם ממוקדים בריח. לאחר כ-3 דקות הניחו את החפץ, קחו שוב 3 נשימות עמוקות ואז החזיקו חפץ נוסף. חיזרו על הפעולות עד שסיימתם להריח את כל החפצים. בסוף הריחו את עצמכם, את הידיים, את הזרועות והיו מודעים לריח הטבעי של הגוף שלכם.

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן