מדיטציה לאימון אינטליגנציה ט' – חוש טעם – מדיטציה עם פרי

   ראשי >> סוגי מדיטציות >> מדיטציה לאימון אינטליגנציה ט' – חוש טעם – מדיטציה עם פרי

מדיטציה לאימון אינטליגנציה ט' - חוש טעם - מדיטציה עם פרי

ט' – אינטליגנציה של חוש טעם – יכולת להבחין בין טוב ורע, ויכולת פעולה בטעם טוב.
על פי שיטת לוסקי, אינטליגנציה של חוש טעם אחראית על סינון ומיון דברים שאנחנו אוכלים לטעים ולא טעים. טעים ולא וטעים הם הקריטריון לטוב או לא  טוב עבורי. כלומר, משהו שלא טעים לי, הוא משהו שלא טוב לגוף שלי כרגע. יחד עם זאת דברים שטובים לי ולא טובים לי משתנים עם הזמן כמו הטעם עצמו. חוש טעם אחראי על פעולה בטעם טוב, כלומר על פעולה במידה הנכונה וללא הגזמה, דיבור בטעם טוב, לבוש בטעם טוב וכו'. בנוסף לכך, חוש טעם אחראי על היכולת שלי להבחין בין טוב ורע (עבורי ובעיני). חוש טעם נותן את הטעם לחיים.

סימפטומים אפשריים של חוסר איזון באינטליגנציה ט':
כושר אבחנה לקוי בין טוב ורע, העדר חוש טעם או חוש טעם חלש, תחושה של חוסר טעם בחיים, התנהלות ללא טעם (מוגזמת) בלבוש, דיבור, עשייה וכו'.

מומלץ במיוחד עבור:
אנשים אשר מעוניינים לחדד את חוש הטעם שלהם, אנשים שמרגישים שעיבדו את הטעם לחיים, אנשים שרוצים למצוא מחדש את הטעם לדברים (כולל אוכל)

מדיטציה לאימון אינטליגנציה ט' – חוש טעם – מדיטציה עם פרי
זמן דרוש: 20 דקות.
שבו בישיבת מדיטציה וקחו 3 נשימות עמוקות. שימו כוונה של ניקיון בנשימות.
קחו פרי שאתם אוהבים יותר מכל ותאכלו אותו. הפעם עשו זאת לאט ומתוך התבוננות, מודעות וכוונה. לעסו כל נגיסה במשך כמה דקות עד שהפרי מתמוסס בפה לחלוטין. לעסו עם עיניים עצומות והיו כל הזמן בחוש הטעם וחוש הריח. תטעמו ותריחו את הפרי. תחוו את אכילת הפרי מתוך מודעות מלאה כפי שלא אכלתם מעולם. 

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן