מדיטציה לאימון אינטליגנציה כ' – חיים – מדיטציית במבוק חלול

   ראשי >> סוגי מדיטציות >> מדיטציה לאימון אינטליגנציה כ' – חיים – מדיטציית במבוק חלול

מדיטציה לאימון אינטליגנציה כ' - חיים - מדיטציית במבוק חלול

כ' – אינטליגנציה של חיים – היכולת לחולל שינוי פנימי, להיות בתנועה ולהעביר הלאה.
על פי שיטת לוסקי, אינטליגנציה זו היא כוח החיים עצמם. זו עמדה שדוגלת בזרימה, התחדשות ושינוי מתמיד, שינוי פנימי ככוח ששומר חיים ומניע אותם. אינטליגנציה של חיים היא היכולת להיות כמו הזרם של הנהר שתמיד נשאר חי וטרי וצעיר בזכות התנועה המתמדת שלו. רק אם ניקח את המים מהנהר ונשים אותם בדלי עומד וסגור, תוך ימים ספורים המים יחלו להתעפש ולגסוס. כך גם בני האדם, ברגע שאנחנו נתקעים בתוך מי שאנחנו, בתוך העמדות שלנו, בתוך הרצונות שלנו, בתוך הרגשות שלנו ולא מוכנים לזרום ולהתחדש ולהתרענן, אנחנו מתחילים תהליך של הזדקנות וגסיסה. אנשים בעלי אינטליגנציה כ' מאוזנת וחזקה הם אנשים אשר באופן מתמיד מתחדשים ומתעדכנים בכל מיני נושאים, מחוללים שינויים מרעננים בחיים שלהם (כגון, שינוי רהיטים או בגדים בארון) ואת הישן הם מעבירים הלאה.

סימפטומים אפשריים של חוסר איזון באינטליגנציה כ'.
תקיעות, שעמום, חוסר אנרגיה, חוסר חיות, תחושה של חוסר רלוונטיות, הזדקנות מוקדמת מידי, חילוף חומרים איטי (או תת פעילות בלוטת התריס), מיושנות.

מומלץ במיוחד עבור:
אנשים שמרגישים שתחומי החיים שלהם כבר לא רלוונטיים עבורם, כי העמדות בהם הם חיים פג תוקפם, אנשים ששומרים בארון בגדים מהתיכון, אנשים אשר מגנים ושומרים על הרגלים מקובעים ופוחדים משינויים כלשהם, אנשים שקה להם לעבור דירה, לשנות עבודה או לחולל שינוי כלשהו בחייהם.

מדיטציה לאימון אינטליגנציה כ' – חיים – מדיטציית במבוק חלול
מקור: אושו.

זמן דרוש: 20 דקות.
לצורך מדיטציה זו, שכבו על הגב וקחו 3 שנימות עמוקות, שימו כוונה של ניקיון בנשימות.
הרפו את הגוף, הרפו את שרירי הפנים ואת הלסת. הרפו את הלשון שנחה בתוך הפה.
התחילו לחוש את עצמכם כמקל במבוק חלול. הגוף שלכם הופך להיות מבמבוק חלול. העצמות, העור, הדם, הכל הופך להיות חלק מהבמבוק כאשר בתוככם לאט לאט נפתח חלל ריק שהוא החלל שבתוך הבמבוק. האמת היא שהגוף שלכם אכן בנוי בצורה כזו ולאכן יש בתוכו חלל חלול כמו בבמבוק. הרגישו איך אנרגיה של היקום מתחילה להישפך ולמלא את החלל החלול שנפתח בתוככם. אתם מתמלאים בבלתי נודע, באנרגיה של יצירתיות, במסתוריות. ראו כיצד כל דבר שעולה ומתחלף הוא חלק מהחלל החלול, הכל בא והולך. גם המחשבות והרגשות הם אנרגיה שנעה בחופשיות בתוך הבמבוק שהנכם. תנו לאנרגיה לזרום בחופשיות, הרשו לאנרגיה האלוהית למלא אתכם והיו ערים.

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן