מדיטציה לאימון אינטליגנציה מ' – רצון לתת – מדיטציית נשיפה

   ראשי >> סוגי מדיטציות >> מדיטציה לאימון אינטליגנציה מ' – רצון לתת – מדיטציית נשיפה

מדיטציה לאימון אינטליגנציה מ' - רצון לתת - מדיטציית נשיפה

מ' – אינטליגנציה של רצון לתת – היכולת להגדיר את הרצון לתת כמטרה נעלה וכתכלית החיים.
על פי שיטת לוסקי, אינטליגנציה של רצון לתת מכוונת אל היכולת להיות בנתינה אמיתית ולהבין שהנתינה היא זאת שמשחררת אותנו מכובד הדברים שקיבלנו ושנמצאים בתוכנו. הנתינה היא התרופה, היא ההתרוקנות המבורכת. כאשר יש לנו הכל, אין לנו באמת מה לעשות עם זה אלא להעביר הלאה ולתת מעצמינו. הנתינה מאפשרת חלל פנוי נוסף ששוב מאפשר לנו לשוב ולקבל וליהנות מכך. ללא הנתינה הכלי מתמלא ואין יכולת לקבל שוב. אנשים אם בעלי רצון לתת מאוזן וחזק הם אנשים אשר מעבירים דרכם כל אשר הם קיבלו ומשמשים כצינור, כך התענוג של הקבלה מתאפשר שוב ושוב ומתרחב. לכן, הנתינה היא המטרה הנעלה, ללא הנתינה, הקבלה לבדה גורמת לקלקולים, מחלות ואף מוות. הנתינה היא שהופכת את הקבלה לברכה.

סימפטומים אפשריים של חוסר איזון באינטליגנציה מ':
ריצוי אחרים, תסכול, תחושה של קורבן, תחושה של מנוצל, חוסר יכולת להגיד לא, עצירות, נפיחות בבטן.

מומלץ במיוחד עבור:
אנשים שפוחדים לתת מעצמם מתוך מחשבה שלא יישאר להם לעצמם, אנשים שמרגישים צורך לתת ולרצות אחרים בלי סוף, אנשים שמרגישים שהעולם לא נותן להם מספיק והם כל הזמן ברצון עז לקבל.

מדיטציה לאימון אינטליגנציה מ' – רצון לתת – מדיטציית נשיפה
זמן דרוש: 15 דקות
לצורך מדיטציה שבו בנוח, עצמו עיניים וקחו 3 נשימות עמוקות, שימו כוונה של ניקיון בנשימות.
כעת, התחילו לנשוף את האוויר החוצה דרך שפתיים עגולות, דחפו את כל האוויר מהריאות החוצה וכל פעם כווצו ודחפו עם הבטן והסרעפת.  להיות מודעים לתחושה העולה בגוף בעקבות הנשיפות החזקות, הרגישו את הסחרחורת, הצמרמורת או כל תחושה גופנית אחרת שעולה.
שימו כוונה כי הנשיפות שלכם היא הנתינה שלכם, ככל שאתם נושפים יותר כך אתם נותנים יותר לעולם ולאנשים שאתם אוהבים.
כעת, נשפו את כל האוויר החוצה מהריאות והבטן ועצרו את הנשימה. עשו כך 9 סבבים של נשימות והתבוננו בתחושות שעולות כאשר הגוף מרוקן לחלוטין מהאוויר. האם הגוף כבד או קליל? מה הצורך שנוצר? מה עליכם לעשות על מנת שתוכלו לנשוף אוויר החוצה שוב? מה בא קודם, שאיפה או נשיפה? לאחר 9 סבבים חזרו לנשימות רגילות למשך מספר דקות על מנת להחזיר את הנשימה וחיזרו שוב על שלב הנשיפה והעצירה.

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן