מדיטציה לאימון אינטליגנציה נ' – חוש הלוך / דרך – מדיטציה בהליכה

   ראשי >> סוגי מדיטציות >> מדיטציה לאימון אינטליגנציה נ' – חוש הלוך / דרך – מדיטציה בהליכה

מדיטציה לאימון אינטליגנציה נ' - חוש הלוך / דרך - מדיטציה בהליכה

נ' – אינטליגנציה של הלוך / דרך – היכולת להפוך תהליך ליעד לצורך פתרון בעיות הישרדות מורכבות.
על פי שיטת לוסקי, אינטליגנציה של חוש הדרך אחראית על מספר פעולות שקשורות להצבת יעדים והליכה לקראתם. קודם כל חוש הדרך אחראי על היכולת להגדיר ולהציב יעדים, מיעדים קטנים ועד ליעוד (היעד הכי גדול). הצבת יעדים נחוצה לשם יצירת דרך / מסלול. ללא יעד אין לאן ללכת, אין דרך. לאחר שהצבנו את היעד והדרך נוצרה, יש לשחרר את הצורך להגיע ליעד, לסוף ולאפשר לעצמנו ללכת ליהנות מהדרך עצמה שהיא המטרה האמיתית. היעד הוא הסוף, המוות והדרך היא התהליך, החיים. אין אנחנו נולדים בשביל למות (למרות שזה היעד הסופי), אנחנו נולדים על מנת לחיות. לכן היעדים נועדו ליצור את הדרך שהיא המטרה.

סימפטומים אפשריים של חוסר איזון באינטליגנציה נ':
חוסר דרך, חוסר יעוד, אי יכולת להציב יעדים, חוסר הנאה מהחיים, צורך להגיע לסוף, לחץ, מתח, פזיזות, שאננות.

מומלץ במיוחד עבור:
אנשים אשר חשים כי החיים הוא מרוץ אחר ההישגים והתוצאות וקשה להם פשוט ליהנות מהחיים עצמם, אנשים לחוצים וממהרים, אנשים שלא מסוגלים להציב את היעדים שהיו רוצים להגיע אליהם.

מדיטציה לאימון אינטליגנציה נ' – חוש הלוך / דרך – מדיטציה בהליכה
זמן דרוש: 20 דקות
(מדיטציה זו ניתן לעשות בהליכה ברחוב, בחוף ים, בגינה וכד')
התחילו ללכת כאשר אין לכם כיוון מוגדר או יעד מסוים אליו אתם צריכים להגיע. לכו לאט מאוד ובכל רגע היו מודעים לכל צעד וצעד, לתחושות של הגוף, לרוח שנושבת, לטמפרטורה, לשמש שמאירה על פניכם, למגע כפות רגליים עם האדמה (עם או בלי נעליים). היו מודעים ונוכחים בהליכה בלבד. לכו לאט ותיהנו מההליכה עצמה, אל תשאפו להגיע ליעד מסויים או לסוף התהליך.

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן