מדיטציה לאימון אינטליגנציה ס' - חוש רוגז / בטן - מדיטציה עם מנטרה

ס' – אינטליגנציה של רוגז / בטן – יכולת תרגול הפנמה ואימון אישי, יכולת פעולה מתוך אמונה.
על פי שיטת לוסקי, אינטליגנציה של חוש הבטן אחראית על היכולת לתרגל, להפנים ולהתמיד בפעולה מסויימת עד שהיא הופכת להיות חלק ממני, עד שהיא נכנסת לתת מודע שלי (הבטן) ואני עושה אותה בלי להפעיל כמעט את החשיבה המודעת. ברגע שפעולה הופכת להיות האוטומט שלי היא הופכת להיות אמונה (שמשפיעה על המציאות שלי). בנוסף, חוש הבטן היא התקשורת שיש לי עם מחסן האמונות שלי – התת מודע. התת מודע מכיל את כל הדברים ש"עיכלתי" ו"תחנתי" והם ירדו מהראש לבטן. לכן, לבטן לרוב יש מה לומר בנוגע לדברים שאני עומדת לעשות, זהו קולו של התת מודע שלי לפעול על פי מערכת האמונות שנוצרה בתוכי ועל ידי. כאשר אני פועלת כנגד לקול של הבטן, אני פועלת כנגד לעולם האמונות שלי ובכך יוצרת התנגשות פנימית בין האמונה למעשה = קארמה עצמית. הבטן תמיד מכוונת אותי לפעול בהתאם לאמונות שייצרתי ולא ליצור נתק או התנגשות פנימית שעלולה לגרום לכאב בטן של ממש (רוגז).

סימפטומים אפשריים של חוסר איזון באינטליגנציה ס':
כאבי בטן תכופים, חוסר אמונה בדברים שאני עושה, קושי ביכולת לשמוע את ההכוונה הפנימית וזיהוי של האמונות שלי, קושי בתרגול והפנמה של הרגלים חדשים, קושי בהתמדה, קשיי עיכול, בעיות במערכת העיכול (על סוגיהן), שלשולים, מעי רגיז.

מומלץ במיוחד עבור:
אנשים שמעוניינים לחזק את יכולתם ליצור אמונה פנימית ולפעול על פיה, אנשים שמרגישים קושי ביכולת תרגול והתמדה, אנשים שמרגישים שלא מוצאים את ההכוונה הפנימית ואת תחושת הבטן שלהם או שהיא מזייפת.

מדיטציה לאימון אינטליגנציה ס' – חוש רוגז / בטן – מדיטציה עם מנטרה
זמן דרוש: 20 דקות.

שבו בישיבת מדיטציה וקחו 3 נשימות עמוקות. שימו כוונה של ניקיון בנשימות.
בחרו מילה או ערך שיש לו משמעות חיובית עבורכם (כגון: אהבה, שלום, חמלה וכד'). שבו בישיבת מדיטציה והגו את המילה בהברות ובקצב קבוע, בצורה של מנטרה שחוזרת על עצמה. נסו להגות את המילה בהברות ועם קצב הנשימה, חצי מילה עם השאיפה וחצי מילה שנייה עם הנשיפה, נסו להגות את המילה גם בקצב רצוף ללא קשר עם קצב הנשימה עד שתמצאו את הקצב הנכון עבורכם כך שתוכלו להמשיך ולהגות את המילה ברצף. חברו בין סוף המילה לתחילתה והמשיכו להגות אותה בצורה מעגלית. כל פעם שתבחינו שברחתם מהמנטרה, בחמלה וללא ביקורת, חיזרו למנטרה שלכם והמשיכו בתרגול.

קורס מדיטציה

.