מדיטציה לאימון אינטליגנציה פ' – ממשלה – מדיטציית גב

   ראשי >> סוגי מדיטציות >> מדיטציה לאימון אינטליגנציה פ' – ממשלה – מדיטציית גב

מדיטציה לאימון אינטליגנציה פ' - ממשלה - מדיטציית גב

פ' – אינטליגנציה של חיים – היכולת לשחרר את עצמך מיהירות, ידענות, צדקנות, ושחצנות.
על פי שיטת לוסקי, אינטליגנציה של ממשלה מדברת על היכולת לשחרר את עצמך מכבלי האגו המשתלטים עלינו לפעמים. זו היכולת לשים בצד את הידענות, הצדקנות, היהירות והשחצנות והיכולת למשול עליהם ולפעול בלעדיהם. לצורך כך על האדם להיות בעל אגו בנוי היטב ובריא שיוכל להניח לו בצד ללא הצורך להתערב ולהתפרץ בכל עניין ושיחה. אנשים בעלי אינטליגנציה פ' מאוזנת וחזקה הם אנשים בעלי בטחון עצמי גבוהה המתבטא בשקט פנימי  וללא הצורך להשמיע או להוכיח כל הזמן את טענתם מפני שהם יודעים שהם יודעים וזהו זה. הצורך להוכיח את הצדק והידע מופיע בדרך כלל אצל אלא שלא בטוחים בידיעה שלהם ולכן הידענות והצדקנות משתלטים על אלה בעלי אגו חלש ולא בנוי ושולט עליהם.

סימפטומים אפשריים של חוסר איזון באינטליגנציה פ'.
ידענות, צדקנות, הצורך להיות יודע, שחצנות, צעקנות, רגזנות, עודף בטחון עצמי, חוסר בטחון עצמי, ביטול עצמי וערך עצמי נמוך.

מומלץ במיוחד עבור:
אנשים אשר מעוניים לחזק את האגו והביטחון העצמי שלהם על מנת שיוכלו בעתיד להניח לו בצד ולהיות מסוגלים לפעול ללא האגו, אנשים שמרגישים צורך להיות כל הזמן יודעים וצודקים ובגלל זה נמצאים במתח מול אנשים אחרים ורוצים לשנות זאת.

מדיטציה לאימון אינטליגנציה פ' – ממשלה – מדיטציית גב
זמן דרוש: 15 דקות
שבו בנוח, עצמו עיניים וקחו 3 נשימות עמוקות.
התבוננו בתחושות הגוף שלכם, התבוננו בתנוחת הישיבה, האם נוח לכם לשבת, האם יש משהו שמפריע?
העבירו את כל המודעות וההתבוננות הפנימית שלכם לגב, עברו להתבונן בגב. ראו בעיני רוחכם את צורתו, את צבעו, את התחושה שיש בו, האם הוא ישר ובטוח? האם הוא תומך או נתמך? האם נוח לו או שלא? התבוננו בכל דבר שעולה מתוך הגב וראו כיצד זה קשור אליכם ומבטא אתכם. תהיו בתוך הגב, תהיו כל כולכם הגב.
כעת זקפו את הגב, על תישענו על כרית או קיר אלא על גבכם בלבד. שבו כל כאשר הגב שלכם הוא המשענת שלכם ותרגישו את עצמכם נתמכים בגב של עצמכם.

קורס מדיטציה

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן