מדיטציה לאימון אינטליגנציה ק' - חוש שינה / תא - מדיטציית חלימה

ק' – אינטליגנציה של שינה/תא – יכולת התמודדות בדילמות ערכיות ומוסריות, כבוד האדם וחירותו.
על פי שיטת לוסקי, אינטליגנציה של חוש התא מפעילה ואחראית על מספר פעולות המקשרות בין הגוף לנפש:
* יכולת התמודדות בדילמות ערכיות ומסוריות, חיים מתוך ערכיות, העדפה של ערכיות על פי חומריות.
* אכפתיות ודאגה לכל החי הסובב אותי, ערך של כבוד האדם וחירותו באשר הוא.
* דאגה לעולם כולו, לאיכות הסביבה, לעמים במצוקה, לחיות ללא בית וכד'.
* יכולת חלימה וקבלת מסרים מתוך חלום.
* יכולת מציאת תשובות בתוכי (מתוך ה-DNA), יכולת תקשור.

סימפטומים אפשריים של חוסר איזון באינטליגנציה ק':
קשיי שינה או נדודי שינה, אי זכירת חלומות או סיוטים ליליים, אפאטיות כלפי העולם, דאגה מוגזמת כלפי העולם עד כדי חרדות, אכזריות כלפי אנשים אחרים, חיות וטבע הכלל.

מומלץ במיוחד עבור:
אנשים בעליי קשיי שינה, אנשים המעוניינים לפתח את יכולת החלימה שלהם, אנשים שמעוניינים לחזק את הערכיות שלהם בחיים, אנשים שרוצים להתחבר ולהרגיש חלק מהעולם.

מדיטציה לאימון אינטליגנציה ק' – חוש שינה / תא – מדיטציית חלימה
מקור: אושו.

(מדיטציה זו מתרגלים בערב, בשכיבה במיטה, ברגעים שלפני השינה ועד להירדמות).
שכבו במיטה על גבכם. עצמו עיניים והיו מודעים לנשימות שלכם. היו מודעים לשאיפה כשהיא נכנסת וזורמת דרך הלב ועד למעמקי הבטן. אל תיזמו, תעצרו או תאיצו את הנשימה הטבעית שלכם אלא רק היו מודעים לשאיפות ולאוויר שנכנס לגופכם. בקשו להיות מודעים לחלום שתחלמו ובקשו חלום מסויים שהייתם רוצים לחלום. הישארו מודעים לשאיפות עד הרגע שבו תרגישו שאתם נעלמים. נסו להישאר מודעים לנשימה כמה שניתן לתוך ומעבר לרגע הזה. אם תצליחו להרגיש את השאיפה ברגע ההירדמות, תהיו מודעים בתוך החלום, תדעו שאתם חולמים ותוכלו לנווט ולכוון את החלום.
יכול להיות שזה לא יצליח מייד בפעמים הראשונות, אך עליכם להמשיך בתרגול וכל פעם להתקרב עוד ועוד לרגע ההירדמות יחד עם כך שאתם נשארים מודעים לשאיפות שלכם.
במידה ותתמידו בתרגול, יגיע הרגע ותמצאו את עצמכם "ערים" בחלום, כך פרצתם את מחסום ההירדמות והפכתם להיות אדונים של החלומות שלכם, כך התחברתם עם המאגר של הידע הפנימי ב-DNA – הביטוי המעשי של הנשמה. אז תוכלו לבחור לחלום או לא לחלום כלל, כאשר החלומות נגמרים, השינה מקבלת איכות חדשה, איכות של מנוחה ושקט אמיתי.

קורס מדיטציה

.