מדיטציה לאימון אינטליגנציה ר' – שלום – מדיטציית סליחה, תודה, בקשה

   ראשי >> סוגי מדיטציות >> מדיטציה לאימון אינטליגנציה ר' – שלום – מדיטציית סליחה, תודה, בקשה

מדיטציה לאימון אינטליגנציה ר' - שלום - מדיטציית סליחה, תודה, בקשה

ר' – אינטליגנציה של שלום – היכולת להכיל אותך ואחרים על מנת ליצור שלם ושלמות.
על פי שיטת לוסקי, אינטליגנציה של שלום היא קודם כל היכולת להכיל את החלקים המרכיבים אותך (את הפנימיות שלך) כגון השכל והרגש והרצונות השוכנים בנפשם של כל האנשים ולחיות איתם בשלום. זו היכולת לחיות מתוך שלום פנימי כנגד לוויכוח המתמשך שמתנהל בנפשם של אנשים אשר לא נמצאים בשלום עם עצמם. כאשר אדם מכיל את החלקים שבו וחי איתם בשלום ובהרמוניה, יכולת זו מאפשרת ליצור שלום חיצוני עם אנשים סביבו. ללא שלום פנימי לא יתאפשר שלום חיצוני. שלום פנימי הוא הסכמה והכלה של כל הקולות הפנימיים לכדי קול אחד אחיד וללא וריבים והתעלמות מאחד הקולות.

סימפטומים אפשריים של חוסר איזון באינטליגנציה ר'.
וויכוח פנימי, ריב עצמי, חוסר הכלה עצמית, ריבים ותקלות במערכות יחסים עם אנשים אחרים, רגש מדוכא (על ידי השכל או חלק אחד מהנפש), הלקאה עצמית, פגיעה בגוף,דיכאון, חרדות, בולימיה, אנורקסיה, פיצול אישיות או הפרעת אישיות גבולית.

מומלץ במיוחד עבור:
אנשים שמרגישים שהם נמצאים בריב תמידי בתוכם והיו רוצים לפתוח בהסכמי שלום, אנשים אשר מרגישים שחלק כלשהו בתוכם מדוכא ולא יכול לבוא לידי ביטוי וזה מדכא את כל כולם, אנשים שלא נמצאים בשיח פתוח עם עצמם ורוצים לשנות זאת.

מדיטציה לאימון אינטליגנציה ר' – שלום – מדיטציית סליחה, תודה, בקשה
זמן דרוש: 20 דקות.
שבו בנוח, עצמו עיניים וקחו 3 נשימות עמוקות, שימו כוונה של ניקיון בנשימות.
שלב 1 – סליחה.
בדמיונכם, מצאו משהו שהייתם רוצים לבקש סליחה מעצמכם ולסלוח לעצמכם, היו מספר דקות בסליחה. בשלב זה אתם מוזמנים לחבק את עצמכם במידה ועולה הצורך יחד עם הסליחה.
שלב 2 – תודה.
שימו ידיים על איזור הלב ואמרו תודה לעצמכם על כל הדברים הטובים שיש בכם ועל כל הדברים הטובים שאתם עושים ועל כל הדברים שאתם אוהבים בעצמכם. אמרו תודה גם על החלקים שיותר קשה לכם איתם, שימו כוונה שאלה הם החלקים שמאתגרים אתכם ומאפשרים לכם לצמוח.
שלב 3 – בקשה.
הניחו חמש אצבעות לחמש אצבעות ובקשו לעצמכם בלבד, בקשו משהו ליכולות והתכונות שלכם, ליום / שבוע / חודש הקרוב. תראו את עצמכם בתוך הדבר שאתם מבקשים, תהיו כבר שם. לדוגמא: אם אתם מבקשים להיות יותר שמחים, תראו את עצמכם בדמיון מחייכים וצוחקים ושמחים באמת ומבפנים.

קורס מדיטציה

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן