מדיטציה לאימון אינטליגנציה ש' – רצון לקבל – מדיטציית שאיפה

   ראשי >> סוגי מדיטציות >> מדיטציה לאימון אינטליגנציה ש' – רצון לקבל – מדיטציית שאיפה

מדיטציה לאימון אינטליגנציה ש' - רצון לקבל - מדיטציית שאיפה

ש' – אינטליגנציה של רצון לקבל – היכולת להגדיר את מידת כוח הרצון לקבל לעצמך ואת כיוונו.
על פי שיטת לוסקי, אינטליגנציה של רצון לקבל היא היכולת לבקש, לקבל ולהכיל. זו היכולת להגדיר כמה אני רוצה לעצמי, כמה המיכל שלי גדול כדי לקבל מבלי שזה יהיה "יותר מידי" עבורי. ישנם אנשים אשר חושבים שלקבל זה לא טוב, אבל האמת היא שאם לא נקבל לעצמנו לא באמת יהיה לנו מה לתת וכך מתחיל לו מעגל קסמים של נתינה לצורך קבלה שהופכת להיות קבלה בלי שנשים לב ותוך כדי שאנחנו בטוחים שבעצם נתנו מעצמנו. בנוסף זו היכולת להגדיר את כיוון הרצון שלי, כלומר, מה אני אעשה עם כל מה שקיבלתי, האם זה יהיה רק לעצמי בלבד או שאני אעביר הלאה את מה שקיבלתי. רצון לקבל מאוזן וחזק יהיה רצון בריא לקבל מתוך ידיעה שללא קבלה אין מה לתת לאחרים, ולאחר הקבלה יהיה תהליך טבעי של העברה הלאה של האנרגיה שנכנסה בצורות שונות.

סימפטומים אפשריים של חוסר איזון באינטליגנציה ש':
חולשה, תחושת ריקנות, הרעבה עצמית (פיזית או רגשית), תת משקל, סגפנות, תחושה של לא מגיע לי, תחושה של מגיע לי כל העולם ורק לי, השמנה  ועודף משקל.

מומלץ במיוחד עבור:
אנשים שמרגישים לא נעים לקבל לעצמם או חושבים שקבלה זה לא נאה, לחלופין, אנשים שרוצים לקבל לעצמם בלבד עוד ועוד ולא רוצים לתת מעצמם או להעביר הלאה את מה שקיבלו.

מדיטציה לאימון אינטליגנציה ש' – רצון לקבל – מדיטציית שאיפה
זמן דרוש: 15 דקות.
שבו בנוח, עצמו עיניים וקחו 3 נשימות עמוקות, שימו כוונה של ניקיון בנשימות.
העבירו את כל המודעות וההתבוננות הפנימית שלכם לנשימות. קחו נשימות עמוקות לתוך הריאות והבטן, קחו נשימות כמה שיותר גדולות שאתם יכולים. דמיינו שהנשימה המכניסה פנימה שמחה, אהבה, שפע וכל מה שהייתם רוצים לעצמכם. הרשו לעצמכם לקבל דרך השאיפות. נשמו ברעב, תבלעו את האוויר פנימה. תתבוננו בתחושות שעולות כתוצאה מהשאיפות הגדולות. תתבוננו בכמות האוויר שאתם יכולים להכיל בתוככם.
כעת, קחו נשימה עמוקה והחזיקו את האוויר בפנים כמה שניתן, ראו מה קורה לאוויר, מה התחושה שנוצרת כאשר אתם מחזיקים את האוויר ולא נותנים לו לצאת? האם אתם יכולים להחזיק את האוויר שלקחתם בלי סוף? המשיכו כך שוב ושוב, קחו אוויר והחזיקו אותו כמה שניתן כאשר אתם מתבוננים במה שמתרחש בגוף לאחר שניות ספורות. לאחר מכן כאשר אתם משחררים את האוויר מהריאות, התבוננו בתחושה המתקבלת בגוף בעת הנשיפה והשחרור.

מדיטציה

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן