מדיטציה לאימון אינטליגנציה 1 – כוח האור – מדיטציית האור הזהוב

   ראשי >> סוגי מדיטציות >> מדיטציה לאימון אינטליגנציה 1 – כוח האור – מדיטציית האור הזהוב

מדיטציה לאימון אינטליגנציה 1 - כוח האור

1 – אינטליגנציה של כוח אור – היכולת להיות בוודאות שהכול בא מצד האור, הכול אור.
אינטליגנציה זו היא האופטימיות הפנימית שאומרת לנו שהכל לטובה, שהכל בעצם טוב ואין מה לדאוג. זו היכולת לראות את חצי הכוס המלאה ולא את הריקה, לראות את הטוב שבאחר ולא את הרע, לחפש ולשים לב לדברים שהם בסדר ולא לחפש את הלא בסדר. ליכולת זו אין כל רציונל או היגיון ולכן זו יכולת רגשית. כאשר אדם מאמן בתוכו את היכולת של וודאות באור, הוא משיג יותר שמחת חיים, הוא מקבל עמוד תווך פנימי אשר מחסן אותו מפני ההשפעות החיצוניות של הסביבה ועוזר לו לעבור את היום עם חיוך ושמחת חיים גדולה יותר. אינטליגנציה 1 היא האינטליגנציה הראשונה של הרובד הרגשי ולכן מאפיינת ומשפיעה על הרובד כולו. מכאן החשיבות הגדולה של אימון ואיזון של אינטליגנציה זו לצורך איזון וחיזוק של הרובד הרגשי כולו.

סימפטומים אפשריים של חוסר איזון באינטליגנציה 1:
תסכול, פחד, מחשבות של "הכל רע בעולם", "כולם רוצים לרעתי", חוסר שביעות רצון, תלונות רבות ועל כל דבר, קטנוניות, חרדות, פוביות, דיכאון.

מומלץ במיוחד עבור:
אנשים פסימיים הרואים את חצי הכוס הריקה בכל דבר, אנשים הרואים שחורות בחייהם ואנשים שלא מצליחים לראות את האור בקצה המנהרה. אנשים שמתלוננים על כל דבר ומוצאים פגם בכל דבר ובכל אחד. אנשים שפוחדים מהחושך או שיקרה להם משהו רע. אנשים בעלי פחדים וחרדות בכללי. כמו כן אנשים בעלי אופי או מצב רוח ירוד, סגרירי ודכאוני. 

מדיטציה לאימון אינטליגנציה 1 – כוח האור – מדיטציית האור הזהוב
זמן דרוש: 15 דקות.
שכבו על הגב, עצמו עיניים וקחו 3 נשימות עמוקות, שימו כוונה של ניקיון בנשימות.
דמיינו שמעל לראשכם, זורחת השמש, גדולה, מאירה וזוהרת באור זהוב.
קחו נשימות עמוקות, מלאות ואיטיות.
כאשר אתם שואפים, דמו כיצד האור הזהוב מהשמש נכנס דרך קודקוד הגוף וממלא את כל גופכם עד כפות הרגליים למשך כך השאיפה. החזיקו את האור למספר שניות.
כאשר אתם נושפים, דמו כיצד חושך נכנס דרך כפות רגליכם וממלא את כל הגוף על לראשכם ולמשך כל הנשיפה (ובכך מוציא את האור). החזיקו את הריקנות למספר שניות.
חיזרו על השאיפה והנשיפה עם האור והחושך למשך 15 דקות.

קורס מדיטציה

.

 

 

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן