מדיטציה לאימון אינטליגנציה 10 – כוח הגילוי

   ראשי >> סוגי מדיטציות >> מדיטציה לאימון אינטליגנציה 10 – כוח הגילוי

מדיטציה לאימון אינטליגנציה 10 - כוח הגילוי

10 – אינטליגנציה של כוח גילוי – היכולת לקבל את המציאות ולטפל בסיבה לצורך שינוי התוצאה.
אינטליגנציה 10 היא היכולת לקבל את המציאות הקיימת ולא להתכחש לה או להתעלם ממנה או להדחיק אותה. אינטליגנציה זו לא מדברת על ויתור הרצון ליותר, אלא בקבלה של מה שכבר ישנו ולא ניתן לשינוי. כאשר מקבלים את מה שישנו, ניתן לנסות למצות את המקסימות מהקיים ולהביא את הסיטואציה למלוא הפוטנציאל שלה. כאשר אנחנו ממצים את הקיים ומוצאים את החיובי שניתן להפיק מכך, זה מחזיר אותנו לוודאות באור (ראה אינטליגנציה 1) וליכולת לדעת שכל דבר קורה אך ורק לטובה. לאחר שקיבלנו את המציאות שכבר קרתה וקיימת ניתן לבדוק את הסיבות שהביאו לידי מצב זה ולטפל בסיבה לצורך שינוי התוצאה בזמן עתיד (לא ניתן לשנות זמן הווה).

סימפטומים אפשריים של חוסר איזון באינטליגנציה 10:
אי קבלת המציאות, התכחשות למצבים, הכחשה עצמית, הדחקה, כעס, קטנוניות.

מומלץ במיוחד עבור:
אנשים שמוצאים משהו לא בסדר בכל דבר, אנשים שנטפלים לכל דבר קטן ובכל דבר, אנשים שחיים מתוך "למה זה ככה?", אנשים שמרגישים שהם חיים במציאות של מישהו אחר ולא מקושרים למה שקורה בחיים שלהם, אנשים שמרגישים שאף אחד לא מבין אותם או שמנסים לעשות להם דווקא.

מדיטציית העץ
זמן דרוש: 20 דקות.
עמדו בנוח, כפות רגליים ברוחב הכתפיים, כיפוף קל בברכיים וכפות הרגליים צמודות לרצפה. פרשו את אצבעות הרגליים כמו שורשים שמנסים להיכנס לאדמה. עצמו עיניים וקחו 3 נשימות עמוקות, שימו כוונה של ניקיון בנשימות.
דמיינו שהגוף שלכם לאט הופך להיות עץ. התהליך מתחיל מכפות הרגליים שהופכים לשורשים של העץ, הרגליים והגוף שהופך לגזע יציב ועבה. והידיים, הצוואר והראש לענפים ועלים של העץ. אתם יכולים לנוד ולנוע עם הגוף והידיים כמו העץ ברוח.
דמיינו שאתם נמצאים באמצע של יער עבה ועתיק ואתם עומדים שם כך, העץ שהפכתם להיות. הרימו ידיים באוויר כמו ענפים ועם כל נשימה תרגישו איך השורשים של העץ שהנכם נכנסים יותר ויותר עמוק לתוך האדמה ומתרחבים. תרגישו איך הגזע נהיה יותר ויותר עבה ויציב וחזק. תרגישו איך הענפים צומחים ומתרחבים. העץ נמצא ביער וצופה בהכל, ומקבל כל מה שקורה סביבו ומסתגל לכל דבר חדש שקורה ביער, ואתם כמו העץ. מולכם עוברים הימים והשבועות והחודשים ואתם נשארים איתן בעץ שהנכם. התבוננו בתחושות שעולות כאשר אתם העץ.

מדיטציה

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן