מדיטציה לאימון אינטליגנציה 2 – כוח בראשית

   ראשי >> סוגי מדיטציות >> מדיטציה לאימון אינטליגנציה 2 – כוח בראשית

מדיטציה לאימון אינטליגנציה 2 - כוח בראשית

2 – אינטליגנציה של כוח בראשית – היכולת להתחיל מהתחלה, כל דבר, בכל גיל, בכל זמן ובכל מקום.
מדיטציה לאימון אינטליגנציה 2 – כוח בראשית
זוהי אינטליגנציה רגשית, כוח נפשי העוזר לנו לקום ול
התחיל מחדש, כל פעם מחדש, התחלות קטנות והתחלות גדולות. אינטליגנציה 2 מביאה איתה את היכולת להתחיל ללמוד בכל גיל ובכל מקום, להתחיל זוגיות ומערכות יחסים חדשות, לעבור בית, עיר, מדינה, להתחיל קריירה חדשה ולהתחיל כל יום כאילו היה זה היום הראשון של חיים חדשים. אינטליגנציה זו נותנת כוח להניח את מה שהיה בעבר ולמצוא את כוחות הנפש על מנת להרים רגע של התחלה חדשה. זו גם היכולת לעשות סטופ באמצע של יום שמתנהל בצורה לא משביעת רצון ולהתחיל את היום מהתחלה.

סימפטומים אפשריים של חוסר איזון באינטליגנציה 2:
חוסר היכולת לסיים דברים, לסיים מערכות יחסים, לסיים קשרי עבודה וכד'. חוסר היכולת להתחיל הרגלים חדשים, תחביבים חדשים. קושי להיפרד, תקיעות, פחד מוות.
מאידך, הצפה באינטליגנציה 2 ייצג אנשים אשר מתחילים כל רגע משהו חדש, כל יום בן/בת זוג חדשים, כל יומיים מעבר דירה, כל חודש החלפת מקצוע וכד'.

מומלץ במיוחד עבור:
אנשים המעוניינים לחזק ולאזן את היכולת להתחיל והיכולת לסיים כל דבר בזמן ובטבעיות. לאנשים אשר חווים קושי עם רעיון ומעשה ההתחלה והסוף, מיקרו ומאקרו.

מדיטציית "אום"
זמן דרוש: 15 דקות.
שבו בנוח, עצמו עיניים וקחו 3 נשימות עמוקות. 
התחילו להגות את הצלילים "אום" באטיות ובצלילים ארוכים. העבירו את המודעות לרגע תחילתו של הצליל ולרגע הסיום שלו. תמשכו את הצליל לאורך כל הנשימה והיו מודעים כל פעם להתחלה ולסופו של הצליל, וחוזר חלילה.

מדיטציה

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן