מדיטציה לאימון אינטליגנציה 3 – כוח אהבה

   ראשי >> סוגי מדיטציות >> מדיטציה לאימון אינטליגנציה 3 – כוח אהבה

מדיטציה לאימון אינטליגנציה 3 - כוח אהבה

3 – אינטליגנציה של כוח אהבה – היכולת לעשות דברים מתוך אהבה כתרופה של כל התרופות וכסיבה של כל הסיבות.
אינטליגנציה זו היא היכולת שלנו לאהוב את עצמנו כפי שאנחנו, לאהוב את עצמנו בדברים שאנחנו עוסקים ולאהוב את עצמנו ללא תנאים, סיבות או גבולות, אהבה שהיא התרופה של כל התרופות. אינטליגנציה זו אחראית על היכולת לבחור את מנוע האהבה כמנוע לחיים במקום מנוע הפחד. זו היכולת להניח את הפחד בצד, פשוט לוותר על הפחד וללכת אחר האהבה ובזכות האהבה. יש להדגיש שמדובר באהבה לעצמי ולא אהבה לאחר. זו היכולת לעשות דברים שאני אוהבת לעשות ולא לעשות דברים שאני פוחדת שלא לעשות אותם כי "צריך" או כי "יקרה משהו לא טוב". בעולם יש שני מנועים עיקריים שמניעים אנשים לפעולה: מנוע הפחד – "אם לא תוכל, יבוא שוטר" ומנוע האהבה – "אחרי שתוכל, נלך לשחק בגינה". אנשים בעלי אינטליגנציה 3 מאוזנת וחזקה הם אנשים שפועלים בחייהם מתוך אהבה ומניעים גם אחרים מתוך מנוע האהבה. אנשים אלו לא מושפעים מהפחדות והתניות של הסביבה.

סימפטומים אפשריים של חוסר איזון באינטליגנציה 3:
עשיית דברים מתוך פחד, חרדות, אי קבלה עצמית, אנורקסיה, בולימיה, הלקאה עצמית, מזוכיסטיות,  יצר הרס עצמי מפותח, אכילת יתר והפרעות אכילה בכלל.

מומלץ במיוחד עבור:
אנשים אשר רוצים לחזק ולפתח את האהבה שלהם לעצמם, אנשים שמתקשים להימצא עם עצמם אחד על אחד, אנשים  בעלי ערך עצמי נמוך, אנשים עם הפרעות אכילה והתמכרויות למיניהן. אנשים שרבים וכועסים על עצמם כל הזמן ומאשימים את עצמם בכל דבר שקורה.

מדיטציית חיבוק
זמן דרוש: 15 דקות.
שבו בנוח, עצמו עיניים וקחו 3 נשימות עמוקות. 
חבקו את עצמכם חיבוק הכי גדול והכי אוהב שאתם יכולים ושבו כך עם עצמכם והגוף שלכם. התבוננו בכל דבר שעולה ותנו לו לחלוף ולהתחלף כשכל פעם אתם חוזרים לתחושה של המגע בגוף ובעצמכם. תוך כדי החיבוק אמרו לעצמכם בראש "אני אוהבת אותך" כמו מנטרה.

מדיטציה

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן