מדיטציה לאימון אינטליגנציה 4 – כוח חופש

   ראשי >> סוגי מדיטציות >> מדיטציה לאימון אינטליגנציה 4 – כוח חופש

מדיטציה לאימון אינטליגנציה 4 - כוח חופש

4 – אינטליגנציה של כוח חופש – היכולת להיות או לא להיות בכל מקום בו אתה נמצא.
אינטליגנציה זו היא היכולת הרגשית להיות וגם לא להיות בכל מקום (פיזי ולא פיזי) שבו אתה נמצא בחייך. כלומר, זו היכולת לבחור מתוך חופש בחירה אמיתי כל מקום וכל סיטואציה וכל קשר אנושי קיים בחיים ולא להיות בשום מקום ובשום סיטואציה מתוך הכרח או אילוצים כלשהם. כאשר אינטליגנציה זו חזקה ומפותחת, ישנה בחירה מודעת בכל רגע נתון של מקומות, אנשים ומצבים בהם אתה נוכח, ובמידה ואתה מוצא את עצמך בסיטואציה שאתה לא רוצה להיות בה, הפתרון הוא די פשוט, ניתן תמיד לקום ולא להיות שם או לחלופין לבחור כן להיות שם. האפשרות של "לא להיות" קיימת תמיד ובכל מצב, גם במצבים בהם אנחנו לא באמת מרגישים שאנחנו יכולים לבחור (כגון הורות, נישואין, צבא וכד').

סימפטומים אפשריים של חוסר איזון באינטליגנציה 4:
תחושת קורבן, מסכנות, התבכיינות, תוקפנות, התקפי זעם, תחושת חנק וקשיי נשימה, אסטמה.

מומלץ במיוחד עבור:
אנשים המרגישים לכודים בתוך החיים שלהם, אנשים אשר לא מוצאים את הדרך לבחור, אנשים אשר נמצאים במקומות עבודה ומערכות יחסים שלא רוצים להיות בהם ולא יודעים כיצד לצאת משם או מרגישים שאינם יכולים לעשות את זה. אנשים שמרגישים קורבנות של החיים, של עצמם ושל אנשים אחרים.

מדיטציית ריקוד – נטראז' – Nataraj* (מקור – אושו)
זמן דרוש: 60 דקות.
שלב א': 40 דקות
רקדו לצלילי המוסיקה בעיניים עצומות. רקדו כמו ילדים, כאילו המוסיקה השתלטה עליכם. רקדו ללא שכל וללא התבוננות. היו כל כולם רק בריקוד עצמו.  רקדו וחגגו את החופש שלכם. רקדו כאילו אין אף אחד ושום דבר בעולם מלבד הריקוד הזה.
שלב ב': 20 דקות.
שכבו על הרצפה מיד עם סיום המוסיקה (של השלב הקודם). הישארו עם עיניים עצומות. שכבו בשקט וללא תנועה.
שלב ג': 5 דקות.
קומו ורקדו בחופשיות ובחגיגיות לצלילי המוסיקה המחדשת.

מדיטציה

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן