מדיטציה לאימון אינטליגנציה 6 – כוח אחדות

   ראשי >> סוגי מדיטציות >> מדיטציה לאימון אינטליגנציה 6 – כוח אחדות

מדיטציית אחדות

6 – אינטליגנציה של כוח אחדות – היכולת לחזק את השונות על מנת ליצור אחדות והרמוניה.
אינטליגנציה זו היא היכולת שלי לקבל ולחדד את השונה וייחודי שבתוכי מבלי לנסות להפוך את עצמי לשבלונה של החברה. זו היכולת לבטא את הייחודי שבי מתוך קבלה שלמה ומתוך ההבנה שייחודיות שלי תורמת לרבגוניות של העולם והיא נחוצה לחלוטין. בנוסף, זו היכולת לקבל ולחזק את השונה והייחודי שבאחר מתוך אותה ההבנה שהעולם נוצר ברבגוניות ורבגוניות זו היא זו שיוצרת את האחדות וההרמוניה. לדוגמא: סימפוניה שבה כולם מנגנים על כלי נגינה אחד לעומת סימפוניה של ריבוי כלי נגינה כאשר כל אחד מכלי הנגינה נשמע שונה ומנגן תווים שונים ומכך נוצרת סימפוניה והרמוניה מוסיקלית אמיתית. אינטליגנציה של אחדות מתבטאת ביכולת לחדד את השונה של האחר ולא לנסות להפוך אותו להיות כמוני, לדבר כמוני, לחשוב כמוני, לאכול כמוני, לאהוב כמוני, ולהאמין באותו האל כמוני אלא לתת לכל אחד להיות באשר הוא, בצבע שלו, בשפה שלו, בלאום שלו, בגובה שלו, במשקל שלו וכו'.

סימפטומים אפשריים של חוסר איזון באינטליגנציה 6:
רוגז, חוסר קבלה של האחר, גזענות, שיפוטיות, כאבי בטן, בחילות, אלרגיות ורגישויות שונות.

מומלץ במיוחד עבור:
אנשים אשר לא מוצאים את הייחודיות שלהם או שמחביאים אותה תחת שכבות של חיקוי הסביבה. אנשים שרוצים לחדד את הקול והגוון הייחודי שלהם ויחד עם זאת לחזק את היכולת שלהם לקבל את השונה ולהכיל אותו כפי שהוא. אנשים עם רגישויות למזונות, לסביבה, מזג אוויר וכל דבר אחר. אנשים עם אלרגיות שונות ולמוצרים שונים (לאוכל, לאבק, למזג אויר, לחיות וכד').

מדיטציית אחדות – כולם כמוני
זמן דרוש: 15 דקות
עצמו את העיניים וקחו 3 נשימות עמוקות. 
ראו את עצמכם, את השיער שלכם, איך אתם לבושים ובאיזה מצב רוח אתם נמצאים. כעת צאו ליום שיגרתי בחייכם, בעבודה, בבית, בלימודים, עם המשפחה, במכולת השכונתית, ובחיי החברה שלכם. הדבר היחיד ששונה מתמיד הוא שכל מי שפוגש בכם היום, הוא אתם. כולם נראים כמוכם, מדברים כמוכם, מרגישים כמוכם, לבושים כמוכם ומתנהגים כמוכם. גם בן\בת הזוג שלכם, הבוס, הילדים, המוכרת בחנות, כולם זה אתם. היו בעולם הווירטואלי הזה בו כולם כמוכם והיו אם התחושות שעולות.

מדיטציה

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן