מדיטציה לאימון אינטליגנציה 9 – כוח חיסון

   ראשי >> סוגי מדיטציות >> מדיטציה לאימון אינטליגנציה 9 – כוח חיסון

מדיטציה לאימון אינטליגנציה 9 - כוח חיסון

9 – אינטליגנציה של כוח חיסון – היכולת ללמוד איך ללמוד ולמצוא את הידע הדרוש בזמן הנחוץ.
אינטליגנציה 9 היא החוסן והידיעה הפנימית שכאשר יגיע הגשר נמצא את הדרך לעבור אותו. כלומר, זו וודאות פנימית (רגשית, מפני שאין לה הגיון) שלכל תקלה יש פתרון ולכל שאלה יש תשובה ואת הפתרון והתשובה נמצא כאשר הם יגיעו. אנשים בעלי אינטליגנציה 9 חזקה הם אנשים בעלי חוסן נפשי חזק שמשפיע על החוסן הגופני ולכן בדרך כלל יהיו אנשים אלו בעלי מערכת חיסונית חזקה גם כן. אינטליגנציה זו מתאפיינת ביכולת למצוא את התשובות בפנים וללא הצורך לפנות לגורמים חיצוניים לכל שאלה קטנה. בנוסף זו היכולת למצוא את הידע הדרוש ובזמן שהוא נחוץ ומכל מקור שנמצא בסביבה, כגון, ספר, סרט, שיחה עם חבר, מודעה בעיתון וכו'. אינטליגנציה 9 מקושרת לחיוניות, למיניות, לסקרנות ולטונוס של הגוף והנפש.

סימפטומים אפשריים של חוסר איזון באינטליגנציה 9:
פחד כללי, חוסר ידיעה, תלותיות באנשים אחרים, צורך מתמיד במישהו שינחה ויגיד מה לעשות, חוסן נפשי חלש, היחלשות מערכת חיסונית, פריון חלש, חוסר חשק מיני, חוסר סקרנות וחיוניות (לחיים ובכלל), אי וודאות ביכולת עצמית ללמוד ולהסתדר בחיים.

מומלץ במיוחד עבור:
אנשים אשר מעוניינים לחזק את הוודאות הפנימית שלהם בעצמם וביכולת שלהם למצוא תשובות ופתרונות לחיים בעצמם ובתוכם, אנשים אשר מעוניינים לחזק את מערכת החיסון שלהם ולהיות חסינים יותר בגופם ובנפשם ולא "לפול" מכל דבר קטן. אנשים בעלי חיוניות גופנית ורגשית חלשה, אנשים בעלי חוסר חשק מיני, אנשים אשר החיים לא מסקרנים אותם ורוצים לשנות זאת.

מדיטציית שאלות ותשובות
זמן דרוש: 20 דקות.
שבו בנוח, עצמו עיניים וקחו 3 נשימות עמוקות.
בדמיונכם, ראו את עצמכם יושבים מול דמות שגם היא אתם. אתם שניים. הדמות שיושבת מולכם היא האני שלכם שיודע הכל, הוא יודע את כל התשובות לכל השאלות שיש לכם. אתם יושבים כך אחד מול השני. כעט התחילו לשאלות שאלות שהייתם רוצים לקבל תשובות עליהם. שאלו את השאלות בנחישות ובעקביות, בלי לחקות לתשובה וגם אם התשובה לא מגיעה. המשיכו לשאול שוב ושוב, שאלות שונות או את אותה השאלה. כל כמה רגעים עצרו ורק הקשיבו לדמות שמולכם, תנו לכל מה שעולה לעלות, היו בהקשבה. לאחר מכן חזרו על השלב הקודם והמשיכו לשאול את השאלה/שאלות שעוד יש לכם. שאלו שאלות לגבי החיים שלכם, לגבי האהבה, לגבי הקריירה ולגבי הכסף. שאלו לגבי כל המשימות שיש לכם בחיים.

מדיטציה

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן