מדיטציית התבוננות בארבעה רבדים

   ראשי >> חנות מדיטציה >> מדיטציית התבוננות בארבעה רבדים

מדיטציית התבוננות בארבעה רבדים (בהשראת מדיטציית הויפאסנה) היא מדיטציה בה אנו מתרגלים נוכחות ללא שיפוט או צורך לשנות את הדברים. במהלך המדיטציה אנו נתבונן בתחושות הגוף שלנו, במחשבות, ברגשות ובנשימות (ארבע רבדים המרכיבים את מבנה האישיות שלנו).

מדיטציה לאימון אינטליגנציה 7 – כוח התבוננות.
כוח התבוננות היא היכולת לדעת את עצמך דרך אחרים ודרך ההתנסויות שלך.
על פי שיטת לוסקי, המשוב, ההתבוננות בעצמנו, בבני אדם סביבנו הם המשוב שלנו לעצמנו. אינטליגנציה 7 היא היכולת הרגשית שלנו לזהות ולדעת את עצמנו דרך המשוב שמתקבל דרך ההתבוננות בסביבה, באנשים, בטבע ובמאורעות שסביבנו. אינטליגנציה 7 היא המהות של המדיטציה, היא ההתבוננות הפנימית והחיצונית לצורך היכרות עמוקה יותר עם מי שאנחנו, עם הרגשות שלנו, עם המחשבות שלנו ועם הרצונות שלנו. אינטליגנציה 7 חזקה מתאפיינת בידיעה (רגשית) שכל דבר הנראה בעין הוא השתקפות של האמונות והעמדות והרצונות והרגשות של המתבונן ולכן זה שיקוף ומשוב של המתבונן. ההתבוננות מחזקת את הידיעה העצמית ("דע את עצמך") והידיעה העצמית מאפשרת אהבה עצמית. אהבה עצמית (ולא רק עצמית) לא תיתכן ללא ידיעה והיכרות ברמה כלשהי. אנשים בעלי יכולת התבוננות הם אנשים בעלי חוסן נפשי שכן יש בידיהם הכלי ללמידה עצמית ולכן גם לתיקון והשבחה ואין הם מרימים אצבע מאשימה על כל דבר שלא מוצא חן בעיניים אלא מחפשים את התשובה בתוכם מתוך ובאמצעות המשוב המתקבל.

מומלץ במיוחד עבור:
אנשים אשר רוצים ללמוד על ההתנהלות הפנימית בנפשם, אנשים אשר רוצים להכיר את עצמם ובכך לאפשר אהבה עצמית וסליחה עצמית. אנשים אשר עסוקים להרים אצבע מאשימה כלפי כל דבר שלא מוצא חן בעיניהם ולא מוצאים דרך לשנות את המציאות בחייהם. אנשים אשר רוצים למצוא מקום שלוו בנפשם, מקום של מנוחה ושקט פנימי שיעצימו אותם ויתנו להם כוח.

מחיר הזמנה באתר – קובץ MP3 שיישלח אליך באימייל: במקום 130 ש"ח > 97 בלבד.

מדיטציית התבוננות בארבעה רבדים

.

 

 

 

 

 

 

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן