מהו החוק הקובע במשחק החיים

   ראשי >> בלוג מדיטציה i32 >> מהו החוק הקובע במשחק החיים

לפני כ-2300 שנה הוכיח אריסטו שהעולם הוא עגול ולא שטוח כפי שחשבו.

אשליית העולם השטוח יוצרת אשליה לינארית (קווית) שיוצרת תחושה שכל דבר עומד במקומו. שאם מניחים משהו בנקודה אחת הוא ישאר שם. אותה התחושה מתקבלת לגבי החיים: נראה כאילו אם לא עושים דבר בנדון, הדבר הזה ישאר במקומו, לא יתקדם ולא ייסוג אחורנית.

וכאן הטעות המרה!

מבנה העולם ואחד הכוחות הפיזיקליים החשובים – כוח הכבידה, מוכיחים כי כאשר לא משקיעים מאמץ או אנרגיה בדבר כלשהו, הדבר הזה ייפול, ידרדר ויחלש, מה שזה לא יהיה.

~ מהו החוק הקובע במשחק החיים ~

ככה זה עובד בכל תחום בחיים:

מהו החוק הקובע במשחק החיים– כאשר אנשים לא משקיעים זמן / אנרגיה / מאמץ במערכות היחסים שלהם, הן מתקלקלות ונהרסות. 

– כאשר אנשים לא משקיעים זמן / אנרגיה / מאמץ בבריאות שלהם ובגוף שלהם, הוא נחלש, הופך לרפוי וחסר הגנה ואז מגיעים כאב ומחלות. 

– כאשר אנשים לא משקיעים זמן / אנרגיה / מאמץ במצבם הכלכלי, הוא מתדרדר והכסף פשוט מאבד מערכו עם הזמן.

האמת, ככה זה בכל דבר ובכל תחום בחיים, אם לא מתקדמים לעבר מקום טוב יותר בחיים ואם לא משקיעים בבריאות ובתחושה טובה, אז באופן טבעי תמצאו את עצמכם "מתגלגלים" למטה ומתרחקים מהחלומות שלכם עוד ועוד.

הנה עוד כמה דוגמאות מהחיים:

– זאת בדיוק הסיבה למה אנשים שמשיגים יעד מסויים, למשל להוריד 10 קילו ממשקל הגוף, ואז מרפים מכל העניין של התזונה והפעילות הגופנית, מהר מאוד מעלים את הכל בחזרה.

– זאת בדיוק הסיבה למה כאשר לא מטפלים בקושי מסויים, למשל פחדים או דיכאון או חרדות (או כל בעיה אחרת, גופנית, נפשית או חיצונית) היא פשוט תחמיר מעצמה.

חוק כוח הכבידה אומר: שעל מנת להחזיק משהו בשיאו יש להמשיך ולהשקיע זמן / אנרגיה ומאמץ ואף לנסות לקדם את זה עוד קצת כלפי מעלה.

נסו להחזיק עיפרון ביד מושטת קדימה. זה נראה פשוט מאוד בהתחלה אבל אחרי כמה רגעים תבחינו שאתם צריכים להשקיע מאמץ ואנרגיה כדי פשוט להחזיק את העיפרון במקום. המצב הטבעי הוא להרפות את היד ולתת לעיפרון ליפול על הרצפה. מה שמפתיע בעניין הזה, זה שלהרים את היד עוד יותר גבוה, יכול להיות קל יותר מאשר להחזיק אותה במקומה.

כלומר, לעתים, להתקדם בחיים, קל יותר מאשר פשוט להחזיק את הכל במקום.

האם יש משהו בחיים שלך שהשגת ולאחר מכן כאשר הפסקת להשקיע זמן ומאמץ בדבר הזה הוא נעלם מחייך או שאיבדת את זה?

מכירים את התחושה הלא נעימה של לאבד משהו אחרי שסוף סוף זה היה אצלך?

זה הכל עניין של חוקים, חוקי הפיזיקה של היקום, החוקים של משחק החיים.

כאשר מכירים את החוקים ופועלים על פיהם, לא מאבדים דברים חשובים ולא חווים את התחושה הלא נעימה של אובדן או של כישלון.

אחת המטרות החשובות ביותר שלקחנו על עצמנו באקדמיה למדיטציה i32, היא להעניק לאנשים כלים פשוטים, טבעיים ויעילים לאימון ופיתוח עצמי של 32 האינטליגנציות. 

התוצאה של אימון ופיתוח עצמי היא חוזק, עוצמה פנימית ויכולת להתקדם בכל תחום בחיים שלך: בבריאות שלך, בתחושה הפנימית שלך, ברמת השמחה והשלווה שלך וביכולת שלך להשיג יעדים מסוגים שונים.

כדי שגם אתם תוכלו להכיר את הכלים הפשוטים והמהנים האלה, לאימון ופיתוח 32 האינטליגנציות, אנחנו מקיימים בקרוב מאוד אירוע מיוחד להיכרות והתנסות אישית עם מדיטציה i32.
זה נקרא סדנת תגלית מדיטציה i32 וזה אירוע שיהווה דלת פתיחה לגילוי אישי ולחוויה חדשה ומהנה בחיים שלך.

לפרטים מלאים והרשמה מאובטחת לסדנת תגלית מדיטציה i32 הקרובה

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן