מהו הילינג קבלי i32 וכיצד הוא פועלמהו הילינג עץ החיים?

הילינג עץ החיים בשיטת לוסקי הוא תהליך אנרגטי אשר מאפשר פתיחת ערוצים, שחרור וניקוי חסימות ואימון של 32 האינטליגנציות ליצירת תהליך של ריפוי פנימי וטבעי.

המטפל בהילינג עץ החיים בשיטת לוסקי (הילר) הוא ערוץ / צינור נקי אשר תפקידו להזרים ולהאיץ את אנרגיית החיים ואנרגיית הריפוי לתוך גופו של המטופל. הריפוי מתרחש בתוך גופו של המטופל כאשר האנרגיה יודעת וזורמת למקום בגופו של המטופל אשר שם קיים חוסר או תקלה. האנרגיה היא זו שמחוללת ריפוי וההילר הוא המתווך אשר מאפשר לתהליך להתרחש.

הילינג עץ החיים הוא תהליך חינוכי נרכש. חינוך של המטופל את עצמו. זהו תהליך לפתיחה אנרגטית של נתיבות ואינטליגנציות חסומות לצורך שינוי ערכי חיים.

ריפוי במשמעותו הרוחנית הוא צמיחה תמידית אשר כתוצאה ממנו מתרחש טיפול מונע. תחזוקה שמונעת קלקול. וכך במקום לתקן לאחר קלקול ההילינג מאפשר פתיחת נתיבות וערוצים והבנה שמאפשרים ביצוע פעולות מנע ושינוי ערכי.

~ מהו הילינג עץ החיים וכיצד הוא פועל ~

הילינג עץ החיים זוהי חכמה אלוהית מודעת שעולה עד למקור הנשמה, חכמת 32 אינטליגנציות לחיים.

הילינג עץ החיים היא אנרגיה של אהבה שהמקור שלה הוא מקור הבריאה. זו ההוויה – חווית התנקות שניתן להשיגה בכל אחד משלושים ושתיים האינטליגנציות ובדרכים מגוונות. כלומר בכל דרך בה עוברת אנרגיית חיים מאדם לאדם.

כדי להיות מטפל בהילינג עץ החיים יש לעבור חניכה על ידי מורה מוסמך. החניכה היא פתיחה של שלושים ושתיים הנתיבות על ידי "מפתחות" – קודים שמעביר מורה לתלמיד. לאחר החניכה האנרגיה שוכנת שם כל החיים.

תהליך הריפוי מתבצע ע"י הנחת ידיים של המטפל על גוף המטופל, או במחשבה וכוונה אותה מפעיל המטפל, ולכן ניתן לטפל ולשלוח הילינג עץ החיים גם מרחוק וללא נוכחות פיזית של המטופל. הכל מתוך אהבה אנושית פשוטה כדי להעביר אנרגיית חיים זמינה תוך דבקות ברצונו של המטופל.

המטפל מתייחס אל עצמו כאל צינור להעצמה ולהעברה של אנרגיית חיים ואהבה ללא רצון אישי משלו, שאיפה או כוונה ביחס לתוצאות הטיפול הרצויות עבורו או עבור המטופל.

המטופל לעומת זאת מתרכז ביעדים שלו ובתוצאה שהוא מבקש לקבל דרך הטיפול.

כאשר המטפל מצד אחד מקבל אנרגיה זמינה כדי לתת אותה למטופל ומצד שני המטופל מקבל אנרגיה כדי להשיג יעדים לפי רצונו, נוצרת זרימה של אנרגיית חיים בין המטפל למטופל והיקום כולו נרגש לנוכח הנתינה ללא תנאי של אדם אחד לאדם אחר.

כדי שתהיי תוצאה המטופל חייב לקחת אחריות לריפוי שלו.

אנרגיית החיים מגיעה מהיקום אל הכתר ומשם היא זורמת לגוף בכל שלושים ושתיים הנתיבות ומשם אל הידיים של המטפל. אנרגיית ההילינג היא חדה ומכוונת כמו לייזר, ממוקדת ובעלת עוצמה רבה.

האנרגיה פועלת בצורה דו קוטבית – זכר ונקבה, חום וקור, התרוקנות ומילוי, הרס ובניה, מתח והרפיה, קבלה ונתינה והיא מנתבת את עצמה אל מקור המחלה והתקלה בעיתוי ובכמות הרצויים למטופל לצורך תיקון, תחזוקה או שכלול, צמיחה והתפתחות.

יש להקפיד על הכלל שאין אדם אחד יכול לרפא אדם אחר או לבצע שינוי כלשהו באישיותו. רק המטופל יכול לשפר, לתקן ולרפא את עצמו. גישה זו מאפשרת ניקיון של המטפל ומאפשרת למטופל "להרוויח" את הריפוי לכל החיים ללא "לחם בזיון".

הילינג רוחני לעולם אינו מזיק, הילינג רוחני פועל באמצעות אהבה ואנרגיית חיים אלוהית, שלושים ושניים ערכי חיים שיודעים תמיד מה נכון עבור המטופל.

כל אדם יכול ללמוד הילינג רוחני ולטפל בעצמו ובאחרים ללא צורך בידע מוקדם או תנאים מוקדמים.

טבע אנרגיית החיים לריפוי היא דו קוטבית – זכר ונקבה. האנרגיה הנקבית היא קרה והאנרגיה הזכרית חמה, האנרגיה מגיעה מלמעלה אל הכתר ומשם אל הידיים שמעבירות אנרגיה על פי הצורך אל המטופל. האנרגיה עוטפת את המטפל והמטופל והם יוצרים אחדות אחת במהלך הטיפול.

כוח החיים זורם בגוף בשלושים ושתיים הנתיבות דרך המעברים של עץ החיים ועוטף את הגוף באנרגיית חיים – כוח רצון.

האנרגיה זורמת דרך החלקים הפגועים וטוענת אותם באנרגיית חיים ובכוח רצון, מגדילה את הרטט של שדה האנרגיה ,מטהרת, מיישרת, פותחת ומרפאה את מעברי האנרגיה ומאפשרת לכוח החיים לזרום.

שימוש נכון בהילינג עץ החיים יכול לסייע למטופל לרפא כל מחלה או תקלה בעצמו.

לפני הטיפול יבצע המטפל עם המטופל מדיטציה קצרה (כוונה) שכוללת ניקיון, רגשי ושכלי, יבקש את נוכחות אנרגיית הריפוי.

יש להשתמש בסמל מגן דוד או עץ חיים לצרכים הבאים: טיהור, ניקוי, קבלת ייפוי כוח לטיפול, העצמה של אנרגיית החיים והגנה על המטפל והמטופל.

נוכחות האור, סמל מגן דוד, סמל עץ חיים והמרכבה הם מפתחות לפתיחת ערוצי האנרגיה לרמה גבוהה יותר של מודעות ולנסיעה בטוחה אל היעדים, לריפוי, תיקון, תחזוקה, ושיכלול. (לוסקי, 2010).

לחץ כאן לפרטים מלאים אודות קורס הילינג עץ החיים הקרוב והצטרף לחוויה של פעם בחיים

.