מהם "32 נתיבות פליאות חכמה" וכיצד להפוך את החיים שלכם לפלא אמיתי

   ראשי >> בלוג מדיטציה i32 >> מהם "32 נתיבות פליאות חכמה" וכיצד להפוך את החיים שלכם לפלא אמיתי

רבות נכתב וייכתב על הכתב המיסטי, היוצא דופן והבלתי ניתן להבנה פשוטה שנקרא "ספר יצירה".

"במסורת היהודית בימי הביניים היה מקובל לייחס את חיבורו של הספר לאברהם אבינו, והיו שיחסו אותו אף לאדם הראשון. החיבור, שאורכו לא עולה על עמודים ספורים, עוסק ביסודות שמהם נברא העולם. לשונו של החיבור היא עברית, לחבירה קצבי, ודרך הוראתה החלטית. למרות שתכניו של החיבור בהירים מגמותיו הכלליות לוטות בערפל" (מתוך ויקיפדיה).

מהם "32 נתיבות פליאות חכמה" וכיצד להפוך את החיים שלכם לפלא אמיתיספר יצירה הוא הטקסט הקדום והמסתורי ביותר הקיים בשפה העברית, שהוא הבסיס ואבן היסוד לכל המיסטיקה היהודית וחכמת הקבלה לדורותיה, שכל כולה נובעת ממנו.

ספר יצירה הוא הספר הראשון שעוסק בשפה העברית עצמה ובמשמעויותיה ככלי ליצירת עולמות.

על פי המסורת, כאשר סיים הבורא את מלאכת הבריאה, קיבץ וארז את כל הידע לכתב אחד והניחו בתורה שהיא גנוזה (סודית) מראש. לאחר מכן, בחר הבורא להעביר תורה זו דרך אברהם אבינו ומסר לו את הכתב.

מאז ועד היום, חוקרים רבים מתחומי מחקר שונים כגון: תחום של מדע, רפואה, מיסטיקה, אסטרולוגיה, פיסיקה, פסיכולוגיה ופילוסופיה מנסים לפענח ולהבין את סודותיו הנסתרים של ספר יצירה.

על פי פרופסור יהודה ליבס, ספר יצירה הוא ספר הדרכה שניתן לאנושות שמכיל מערכת של חוקים וכללים שמטרתם (בין היתר) הפעלה נכונה של המציאות בה אנו חיים.

הפרשנויות לספר יצירה מתגלות לקורא בשכבות שכבות וכל אדם מבין את הרובד שהוא מוכן לקראתו, אך מי שממשיך ולומד יותר לעומק, ממשיך לגלות עומקים עד אין סוף שמקודדים בכתב הקסום הזה.

ד"ר דני לוסקי נחשף לספר יצירה כמו ביד המקרה באחד משיעורי קבלה ליליים אשר היה משתתף בהם באופן קבוע לפני כעשרים שנה. רגע המפגש ביניהם היה כמו רגע של המפץ הגדול, אור גדול התגלה והיה חייב לקבל משמעות ופרשנות.

ימים ולילות, חודשים ושנים רבות, חקר ד"ר דני לוסקי את הנוסחאות המורכבות שיש בספר יצירה על מנת להפוך אותן לכלים מעשיים וברי שימוש בחיים המודרניים העכשוויים.

ד"ר דני לוסקי בחר לנווט את החוכמה האין סופית של ספר יצירה לתחום של חינוך ובריאות מפני שהיה איש חינוך מגיל צעיר שעסק בשאלה על ההבדלים בין בני אדם והדרך ההוליסטית (השלמה) למדוד אינטליגנציה וכישרון אנושי.

כך נולדה שיטת לוסקי אשר מציגה את 32 האינטליגנציות האנושיות כמבנה אישיות שלם ומורכב שאת מורכבותה והעומק האמיתי שלה מגלים רק לאחר שנים של לימוד.

32 האינטליגנציות של שיטת לוסקי הן "32 נתיבות פליאות חכמה" על פי ספר יצירה.

"בשלשים ושתים נתיבות פליאות חכמה חקק יה יהוה צבאות אלהי ישראל אלהים חיים אל שדיי רם ונשא שוכן עד מרום וקדוש שמו…" (ספר יצירה).

32 האינטליגנציות, כמו 32 נתיבות פליאות חכמה הם גם 32 שערים ליצירת כל מציאות שניתן להעלות בדמיון.

שימוש נכון ב-32 האינטליגנציות הופך אותך לבורא אישי של המציאות שלך שמורכבת מארבע משימות חיים: בריאות, כסף, קריירה ואהבה.

החדשות המרגשות והמשמחות הן, שאת 32 האינטליגנציות ניתן לאמן ולפתח כמו שריר, לצורך שינוי ויצירת מציאות חדשה.

כאשר אתה מאמן אחת או כמה מתוך 32 האינטליגנציות שקיימות במבנה האישיות שלך, כאילו רכשת מערכת של 'שרירים' חדשים איתם תוכל להרים את משא החיים.

התוצאה של אימון ופיתוח של 32 האינטליגנציות היא פלא אמיתי:

– זה הופך את החיים שלך לקלים ופשוטים יותר.

– זה הופך אותך ליוצר פעיל של המציאות שלך.

– זה מסיר מחסומים וקושי בהתמודדות יומיומית עם משימות חיים כגון: כסף, מערכות יחסים ובריאות.

אימון ופתוח של 32 האינטליגנציות הופך את החיים שלך לפלא אמיתי.

אחד הכלים העתיקים והמוכחים לאימון ופיתוח האינטליגנציות הוא מדיטציה ™i32. 

על מנת להכיר ולתרגל טכניקות של מדיטציה ™i32 לחיים שלך, הצטרפו ל >> קורס מדיטציה למתחילים.

על מנת לרכוש מקצוע מבוקש ומתגמל, הצטרפו ל >> קורס מנחים ומאמנים של מדיטציה ™i32 ודמיון מודרך והכניסו את הפלא לחיים שלכם.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן