מה איינשטיין אמר על שינוי, שפיות ושיגעון ואיך זה קשור לחיים שלך?

   ראשי >> בלוג מדיטציה i32 >> מה איינשטיין אמר על שינוי, שפיות ושיגעון ואיך זה קשור לחיים שלך?

איינשטיין הגאון חלק עם האנושות דברי חכמה רבים, נכונים ומדויקים.

מה איינשטיין אמר על שינוי, שפיות ושיגעון ואיך זה קשור לחיים שלך?במשפטו המפורסם "אי־שפיות זה לעשות אותו דבר פעם אחר פעם ולצפות לתוצאות שונות" הוא קרא ועודד לשינוי אישי / פנימי.

הוא אמר גם "הרבה יותר קל לפרק אטום מאשר לפרק דעה קדומה" ושוב הוא צדק.

~ מה איינשטיין אמר על שינוי, שפיות ושיגעון ואיך זה קשור לחיים שלך? ~

רוב האנשים נאחזים בדעות שלהם, בסגנון החיים הקיים שלהם, במחשבות, ברגשות, באמונות, במערכות יחסים, בחברים ובעצם בכל דבר שקיים בחיים שלהם. רוב האנשים נאחזים בכל כוחם על מנת לא לאבד, על מנת לא לעשות שינוי, כי כל שינוי יכול להתפרש כמשהו שאבד ואנשים לא אוהבים לאבד דברים, אפילו שהדברים האלה לא נחוצים להם יותר (שלא נגיד מזיקים).

סיבה נוספת למה רוב האנשים נמנעים מלעשות שינוי היא תופעה שנקראת "אפקט איקאה". אחרי שאתה משקיע שעות רבות (ואולי אף יותר מכך) ביצירת דבר מה, הדבר הזה הופך להיות חלק ממך, אתה מזדהה איתו ולא מוכן להיפרד ממנו. זה קורה לך עם רהיטים של איקאה, וזה קורה לך באותו האופן עם מחשבות, הרגלים, אמונות, אנשים שנמצאים בחיים שלך, העיסוק שלך, הבית שלך. אחרי שהשקעת בהם שעות, ימים ויותר מזמנך, אתה מייצר רציונל כדי להשאיר אותם בחיים שלך, כי אתה רגיל אליהם, על אף שחלקם לא משרתים אותך יותר.

העניין עם אי-שינוי הוא כזה שאם אתה לא יוצר שינוי, אתה בעצם תקוע במקום ואף גרוע מכך, אתה נסוג אחורנית ומסכן את כל מה שהשגת עד כה.

עוד איישטיין אמר על כך: "החיים, זה כמו אופניים: אתה צריך להתקדם כל הזמן מבלי לעצור, כדי לא לאבד את שיווי המשקל."

נכון כל כך!

אם אתה רוצה להישאר עם כל מה שהשגת עד כה ולא לאבד את זה, שינוי וצמיחה אישית הם יותר מנחוצים. שינוי וצמיחה נחוצים אף יותר אם אתה רוצה לקדם את החיים שלך למדרגה הבאה. בעצם, התקדמות בחיים לא תתאפשר ללא שינוי!

השינוי החשוב ביותר הוא שינוי פנימי של המחשבות ושל דרכי החשיבה שלך כי הכל מתחיל ונגמר בראש.

את השינוי הזה ניתן לעשות בקלות וביעילות הגדולה ביותר (וכמובן באופן טבעי) באמצעות תרגילים מהנים ומפתיעים שנעשים במחשבה ונקראים מדיטציה i32.

הקורס הותיק המבוקש ביותר שלנו נוצר בדיוק לצורך כך, לתת לך כלים פשוטים ויעילים כיצד תוכל להזיז מחשבות שליליות, "לשתול" מחשבות חיוביות ולחולל שינוי חיובי מיוחל.

קורס מדיטציה למתחילים מתאים לכל אדם שמבקש שינוי פנימי במחשבות ובתחושות שלו ללא רקע או ניסיון קודם במדיטציה או תרגילים מהסוג הזה.

אנחנו מלמדים מדיטציה i32 באוריינטציה מודרנית / מערבית / מעשית וללא קשר לדת / אמונה / או גישה מיסטית כלשהי.

לפרטים מלאים על קורס מדיטציה i32 למתחילים הקרוב והרשמה מאובטחת

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן