מה הקשר בין סוד האותיות על פי חכמת הקבלה לבין מדיטציה

   ראשי >> בלוג מדיטציה i32 >> מה הקשר בין סוד האותיות על פי חכמת הקבלה לבין מדיטציה

ספר יצירה הוא הכתב הקבלי הקדום ביותר שנמצא, בן כ-3800 שנה והוא מיוחס לאברהם אבינו.

חוקרי הקבלה מייחסים את ספר יצירה להיותו ספר הדרכה שניתן לאנושות ובו מפורטים החוקים והכללים לקיום חיים בצורה נכונה, כפי שהתכוון "היוצר".

מה הקשר בין סוד האותיות על פי חכמת הקבלה לבין מדיטציהכפי שכל מכשיר חשמלי וכל כלי אחר שנוצר מגיע עם ספר הדרכה והפעלה, באותו האופן, אומרים המקובלים, משמש ספר יצירה את האנושות.

ספר יצירה הוא הכתב הראשון שנכתב בעברית ולמעשה, ספר יצירה הוא הכתב דרכו ניתנת העברית לעם היהודי דרך אברהם אבינו אשר מחליט להמיר את דתו מעבודת אלילים לאמונה באל אחד ויחיד.

הספר אמנם נכתב בעברית פשוטה וניתנת לקריאה, אך בלתי ניתנת להבנה, כמו ספר נוסחאות מתמטיות שרק המתמטיקאי עצמו יודע להבין את משמעותן.

מאות ספרי מחקר ופרשנות נכתבו סביב ספר יצירה והוא נותר עדיין בגדר תעלומה גדולה שהקדימה את זמנה באלפי שנים.

ספר יצירה כולו חג סביב 22 אותיות ו-10 מספרים והקשרם למשתנים שונים שקיימים בבריאה כגון: איברים, תכונות, חודשים בשנה, ימים בשבוע, מזלות ועוד.

ספר יצירה קושר ושוזר בצורה מופלאה את כל המשתנים לכדי מארג אחד שלם ומיוחד ובעצם אומר שהכל קשור בהכל והכל משפיע על הכל.

כידוע, האדם נברא בצלמו ובדמותו של כל מה שנברא ולכן התבנית אותה מציג ספר יצירה חלה גם על האדם.

ספר יצירה פותח בהכרזה דרמטית ואומר:

"בשלשים ושתים נתיבות פליאות חכמה חקק יה יהוה צבאות אלהי ישראל אלהים חיים אל שדיי רם ונשא שוכן עד מרום וקדוש שמו".

הפרשנות המודרנית והמעשית של ד"ר דני לוסקי אשר הפכה לימים להיקרא "שיטת לוסקי" מפרשת את ספר יצירה באופן מעשי ואומרת שכל מה שנברא, נברא ב-32 חוקים אשר חלים על הכל. לכן, גם האדם נברא באותה החוקיות.

על פי שיטת לוסקי, לכל אדם יש 32 אינטליגנציות (יכולות במובן מורכב יותר של המילה) אשר יוצרות פרופיל יכולות ייחודי וחד פעמי, מה שמבדיל בין אדם אחד לאחר.

כל "אינטליגנציה" מקושרת למגוון משתנים כגון: איבר, תכונה אנושית, זמן בשנה, מזל ועוד ומיוצגת על ידי אות מ-א' עד ת' או מספר מ-1 עד 10.

באופן הזה עובר ספר יצירה ומתאר את ההקשרים ואת המשמעות של כל האותיות א' עד ת' וכל המספרים מ-1 עד 10. כאשר התבנית הזאת הושלמה, ניתן לראות שכל התכונות וכל הערכים קשורים אלה באלה ומשפיעים אלה על אלה. 

לכן, על פי שיטת לוסקי, כאשר האדם משנה לטובה את אחת התכונות או אחת היכולות שבו, שינוי זה משפיע לטובה על כל האישיות כולה ונושאת תוצאות בעלות משמעות גדולה לכל החיים.

ישנם דרכים שונות ומגוונות לשינוי פנימי ואימון 32 האינטליגנציות. בעצם, ניתן לכוון בכוח המחשבה לשינוי דרך כל פעולה אנושית פשוטה כגון אכילה, מקלחת, הליכה וחיבוק. ניתן גם לאמן ולפתח את 32 האינטליגנציות דרך טכניקות עתיקות ומוכחות כגון מדיטציה, דיקור, הילינג, תזונה ועוד.

כאשר הגעתי להבנה שניתן ליצור חיבור בין פעולות באנו עוסקים בהן לבין פיתוח ואימון 32 האינטליגנציות, הבנתי שעבודה זו תניב את התוצאות הטובות ביותר לאדם מפני שהיא עוסקת בשינוי ופיתוח פנימי אשר משפיע על כל האדם.

"מדיטציה i32" היא עבודת פיתוח ומחקר של יולי ביילין L.M.D לצורך התאמה ו"זיווג" בין טכניקות מדיטציה עתיקות ומוכחות שמגיעות מזרמים שונים לאימון ופיתוח אותן 32 אינטליגנציות על פי שיטת לוסקי (מתוך ספר יצירה).

באופן הזה, מדיטציה הופכת להיות פעולה מכוונת שהיא סוג של "תרופה" אשר תורמת לשינוי ופיתוח היכולות האישיות שלך ומשפיעה לטובה על כל מעגלי החיים.

– רוצה להרגיש שמח יותר?

– רוצה לאמן את יכולת המיקוד והריכוז שלך?

– רוצה לפתח את היכולת ליהנות מהרגע הזה?

– רוצה להניח את המירוץ המטורף של החיים לכמה רגעים בצד, על פי רצונך?

– רוצה לשפר את השינה שלך?

– רוצה להשיל משקל עודף מגופך?

– רוצה להצליח יותר בעסקים?

הידעת? כל אלה קשורים באופן ישיר למבנה האישיות שלך ול-32 האינטליגנציות שלך. ו"מדיטציה i32" תעניק לך כלים טבעיים ופשוטים לאימון ופיתוח של כל 32 האינטליגנציות שברשותך.

כעת, תוכל לאמן ולפתח את כל היכולות האלה באופן טבעי וללא כימיקלים, כדורים או פעולות חודרניות.

>> רוצה לשמוע בצורה מעמיקה על מדיטציה i32 ולהתנסות בחוויה מרגיעה? הצטרף לבוקר תגלית מדיטציה i32 ותקבל ידע מדויק וחוויה מרגשת.

>> רוצה ללמוד ולתרגל 12 טכניקות מהנות לאימון ופיתוח 32 אינטליגנציות? הצטרף לקורס מדיטציה i32 למתחילים וצא למסע קסום.

.

 

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן