מחקרים מוכיחים: מדיטציה מסייעת לך לרדת במשקל

   ראשי >> מאמרים ומחקרים על מדיטציה >> מחקרים מוכיחים: מדיטציה מסייעת לך לרדת במשקל

מחקרים מוכיחים: מדיטציה מסייעת לך לרדת במשקלמדענים מוכיחים כעת, מעבר לכל ספק, שלמחשבות והרגשות שלך יש השפעה ישירה ומיידית על מצבך הגופני.

המחשבות והרגשות שלך יכולים לשנות את מצבו של חילוף החומרים שלך, את צורת ההתנהלות שלך ואת ההרגלים שלך.
כאשר אתה משנה גישה, השינוי יכול לסייע לך במגוון של מצבים גופניים כולל ירידה במשקל ושמירה על משקל תקין ללא דיאטות כסאח או נטילת גלולות הרזיה מסוכנות.
אכן, המפתח לשינוי הזה נמצא בתוך הראש שלך!

~ מחקרים מוכיחים: מדיטציה מסייעת לך לרדת במשקל ~

חולמים לרדת במשקל?
נמצא כי 7 דקות של מדיטציה יומית, משפיעה על התשוקות שלך לאוכל ולמתוקים ויכולה לחולל שינוי משמעותי בבחירות התזונתיות שלך, ואפילו לגרום לך לוותר על הסופגניה או פרוסת העוגה ההיא.

וזה לא הכל, יש לזה גם בונוס: 7 דקות של מדיטציה יומית יכולה גם לנטרל כאבים, להוריד את מפלס המתח ולחדד את המיקוד ואת הזיכרון שלך. אנשים שעוסקים במדיטציה, מפתחים יכולת להיזכר מהר יותר בפרטים, כגון איפה שמת את המפתחות שלך או מה ביקש ממך בן הזוג שלך.

כעת זה מוכח: מדיטציה יכולה לסייע לך לרדת במשקל במגוון דרכים!

מדיטציה מרגיעה את תגובת הדחק הפנימית שנגרמת כתוצאה ממתח יומיומי מצטבר ומונעת אכילה רגשית, מה שהופך את הבחירות התזונתיות שלך להרבה יותר בריאות.
מחקרים רבים מראים גם שתרגול יומי של מדיטציה מפחית את רמת הדלקתיות בגוף ומסייע בזרימת דם וחמצן יעילה יותר, מה שמסייע ומשפר את חילוף החומרים בגוף שלך.

משמעות הדבר גם, שמדיטציה יכולה לסייע לך לשליטה טובה יותר ברמות הסוכר בדם, איזון הורמונלי ועיכול יעיל וטוב יותר. בנוסף, יכולת טובה יותר בסילוק רעלים מהגוף, שינה טובה יותר וחילוף חומרים מהיר יותר – כל מה שגורם לירידה במשקל באופן טבעי.

.

לפרטים מלאים על >> קורס מדיטציה למתחילים הקרוב – הצטרפו ותתחילו להוריד את הקילוגרמים המיותרים ולשמור על משקל תקין ובריא בקלות המחשבה וללא דיאטה.

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן