איך להפסיק מחשבות

   ראשי >> בלוג מדיטציה i32 >> איך להפסיק מחשבות

לפני זמן קצר הגיעה אלי לקליניקה מטופלת חדשה ובפגישתנו הראשונה היא תיארה בפניי שהיא סובלת מהתקפי חרדה בלתי מוסברים שהולכים וגוברים על שפיותה וביקשה לדעת איך מפסיקים מחשבות והאם זה אפשרי.

אני מצטטת אותה: "יולי, בבקשה תכבי לי את המחשבות! אני לא יכולה יותר עם הבלאגן הזה בראש…זה הגיע לכך שאני לא מצליחה להירדם ולא מצליחה פשוט ליהנות ממה שאני עושה. אני מרגישה שאני לא נורמלית וזה משפיע על כל החיים שלי ושל האנשים שסביבי. אני ממש פוחדת שאני אעביר את הפחד הזה לילדים הקטנים שלי!".

איך להפסיק מחשבותהמצב שלה הוא כזה שהשכל והמחשבות שלה הם אלה שמחזיקות במושכות השליטה של החיים שלה ומנדנדות אותה יחד איתן כמו עלה נידף ברוח. היא איבדה את היכולת לשלוט במחשבות או להחליף מחשבות שליליות בחיוביות.

במהלך טיפול בקליניקה, הבחורה הזו עוברת תהליך של "אילוף" מחשבות דרך טכניקות טבעיות שונות ועם הרבה מדיטציה, ומתחילה לקבל את המושכות של החיים בחזרה לידיים שלה. 

לצערי זה סיפור מוכר והוא חוזר על עצמו כמעט כל פעם. העולם המערבי, המודרני והדיגיטלי שאנחנו חיים בו הוא עולם מהיר ושכלי. עולם שבו הרוב המוחלט של אנשים עוסקים ועסוקים בפיתוח השכל. רוב האנשים שכחו שיש גם חלקים נוספים בתוכם (גוף, רגש ורוח) והאיזון בין החלקים השונים שמרכיבים את האישיות השלמה יצא מכלל איזון. השכל הפך להיות השליט המוחלט, סוג של דיקטטור.

כעת, אצל רוב האנשים ורוב הזמן, השכל מכתיב את הכללים.

השכל קובע מתי לישון ומתי להיות ער, השכל מחליט על מה לחשוב ועל מה להתמקד, השכל מחליט אם תעשה משהו או לא (כמו לרקוד לפני קהל), השכל מחליט אם תהיה רגוע או תדאג בטירוף (למרות שאין סיבה).

בסוף, השכל מחליט מה תרגיש ומה יקרה לגוף שלך.

אלו הם זמנים בהם מדיטציה הופכת להיות תרופת "פלא" הכרחית לכל הבעיות האלה. מדיטציה היא טכניקה נעימה ופשוטה. על ידי תרגול יומיומי של מדיטציה אפשר להחזיר את המערכת כולה לאיזון. 

המדיטציה מאפשרת לך "לאלף" את המחשבות ולהחזיר את השכל למקומו הטבעי. המדיטציה מאפשרת לך להתחבר חזרה לעולם הרגש שלך ופשוט ליהנות מהחיים, המדיטציה מרגיעה ומשחררת את הגוף שטובע בים של מתח ולחץ.

כל המורים הגדולים (שחיו בעבר ושחיים היום) אומרים שמדיטציה זה הדבר הכי חשוב והכי דחוף שאדם יכול לעשות למען עצמו. !It's all that matters

הצטרפו אלינו ל קורס מדיטציה למתחילים הקרוב ותעשו לעצמכם טובה גדולה …

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן