מסר מיוחד לשבוע חדש עם קלפי יצירה קבליים

   ראשי >> בלוג מדיטציה i32 >> מסר מיוחד לשבוע חדש עם קלפי יצירה קבליים

לחצו כאן לפרטים מלאים על הקורס הקרוב

או התקשרו אלינו כבר עכשיו: 03-5188660

לקלפים יש הרבה שמות וסטיגמות, סביב קלפים יש לא מעט מיתוסים וסיפורים.
יש אנשים שמקשרים קלפים להימורים ולמשחקים אסורים, יש כאלה שקלפים מייצגים עבורם את המאגיה השחורה והמסוכנת. יש אנשים שקלפים לא יכולים לבוא יחדיו באותו המשפט עם אבחון או טיפול ויש גם כאלה שיודעים להעריך קלפים ויודעים שזהו כלי עבודה מאיץ שביכולתו לגלות סודות ולהעלות על פני השטח אינפורמציה חבויה מתוך נבכי הנפש.

ההיסטוריה של הקלפים מתחילה שנים רבות אחורנית בזמן, אי שם בזמנים קדומים של האנושות. האגדה מספרת שבימים בהם אלוהים היה מתייעץ עם המלאכים שלו, הם היו מתאספים ודנים בגורל האנושות ובדרכים לייעל את הכלים והידע דרכו האדם יוכל להתפתח. יום אחד שאל אלוהים את המלאכים שלו כיצד יוכל להבטיח את ההמשכיות של הידע החשוב ביותר – הסודות של הנפש. אלוהים אמר כי הוא רואה שהאדם מתפתח למקומות לא כל כך מבטיחים ונמשך יותר למשחקים ולהימורים ולכל הדברים החומריים והוא חושש כי האדם ייאבד את הידע החשוב ולא יוכל לשחזרו לעולם. לאחר התייעצויות רבות ורעיונות רבים שהועלו, הציע אחד המלאכים כי אם האדם נמשך באופן טבעי למשחקים והימורים, אז אולי יש להחביא את כל הסודות ואת הידע בכלי שיהווה לאדם כמשחק, כזה שלא יכול לוותר אליו וכך יעביר אותו מדור לדור גם אם לא ידע על משמעותו האמיתית. ואז יום אחד כאשר יתעורר ויתפקח, יוכל למצוא בתוך המשחק הזה את כל הידע שאבד.

כך נוצרו הקלפים – משחק שמכיל בתוכו את כל הסודות של נפש האדם.

היום ניתן למצוא חפיסות קלפים רבות ומרובות. קלפים שעובדים ברובד הרגשי על סמך האסוציאציות הרגשיות שעולות מתוך הקלף, קלפים שמצטטים מקורות עתיקים כגון תהילים, קלפים שמציגים תמונות של מלאכים ופיות, קלפי טארוט עתיקים מסוגים שונים, קלפים לילדים, קלפים להעצמת נשים וקלפים לכל נושא שיכול לעלות על הפרק.

זה נפלא לראות שעולם הקלפים גדל והתפתח כל כך בשנים האחרונות ושכל אדם וכל איש מקצוע יכול למצוא את חפיסה שלו שאליה הוא יכול להתחבר ולשלב אותה בעבודה המקצועית שלו.

וכעת אני רוצה לדבר על חפיסה מיוחדת במינה שנקראת קלפי יצירה קבליים:
קלפים אלו נולדו ונוצרו מתוך שיטת לוסקי שהיא שיטה טיפולית וחינוכית מעמיקה אשר מבוססת בעיקרה על מקור קבלי קדום – ספר יצירה (המיוחס לאברהם אבינו) ונושאים מאחוריהם ידע תיאורטי רב, עמוק ועתיק.

חפיסת קלפי יצירה קבליים בשיטת לוסקי מורכבת מ-66 קלפים סך הכל. 33 קלפים אדומים ו-33 קלפים כחולים כאשר הצבע מייצג את כיוון האנרגיה המכוונת מתוך הערך של הקלף. הצבע האדום מייצג את הרצון לקבל והצבע הכחול מייצג את הרצון לתת. על כל קלף מופיעה ספרה מ-1 עד 10 או אות מ-א' עד ת'. מתחת לאות או הספרה מופיע שם הערך כפי שהוא נלקח מספר היצירה (שמקושר לאות או למספר שמופיע על הקלף). ישנם סך הכל 32 ערכי חיים אוניברסאליים על פי ספר יצירה ושיטת לוסקי כאשר הקלף ה-33 מייצג את כל היש או הלא כלום, שהם אותו הדבר (כמו קלף ג'וקר). מתחת לשם הערך מופיע משפט הגדרה שמייצג את היכולת האנושית שמופיעה בנפשו של כל אדם במידה מסוימת ואיתה אנחנו יוצרים את מציאות חיינו, מגשימים משימות ומשיגים יעדים.

כל יכולת מתוך 32 היכולות נקראת אינטליגנציה, כאשר אינטליגנציה על פי שיטת לוסקי היא הפוטנציאל השלם של מגוון משתנים המקושרים לאות או המספר (וביניהם ערך חיים) הפועלים בגופו ונפשו של האדם.

מה ניתן לגלות באמצעות קלפי יצירה קבליים?

הקלפים מייצגים סוג של מתווך בין המטופל / מאובחן לבין הידע הגובה או ה 'אני הגבוה' של האדם.
ישנם אנשים אשר באופן טבעי זכו ביכולת לתקשר עם האני הגבוה שלהם ולקבל תשובות במילים פשוטות תוך כדי שהם שומעים אותן בתודעתם או מקבלים תמונות על מה שהם אמורים לעשות בחייהם. אך לצערנו לא כולנו בורכנו ביכולת תקשור זו ויש כאלה מאיתנו אשר נזקקים לסוג של "מתורגמן" או "מתווך" שיוכל לתקשר עם הידע העליון עבורנו להוריד את האינפורמציה לרמה המודעת בצורתה הפשוטה ובהירה להבנה. כל זאת עושים קלפי יצירה קבליים בצורה נפלאה.

ניתן לשאול את הקלפים שאלות אבחוניות על מצבים וסיטואציות מסוימות בחיים, ניתן לשאול מה יקדם או מה מעקב יעד מסוימת ובכך לדעת מה לעשות או ממה להימנע על מנת להשיג את אותה המטרה. וניתן גם 'לפתוח' נושאים מסוימים בחיים ולהעלות מהתת מודע אל המודע אינפורמציה אשר לא הייתה גלויה עבורנו עד לרגע זה, לדוגמא בנושא של עבודה, בריאות, קריירה, אהבה, זוגיות, משימה ספציפית או כל נושא אחר. ניתן לשאול גם שאלות מכוונות, מה שנקרא – שאלות אימוניות כאשר במרכז השאלה ניצבת מטרה מוגדרת ותכלית השאלה היא לגלות את הדרכים המהירות, הנכונות ומדויקות ביותר עבוד האדם על מנת שיוכל להגיע למטרה זו.

הייחודיות של קלפי יצירה קבליים היא שהקלפים נותנים תשובות ממוקדות ומדויקות ולא משאירות מקום לניחושים או פרשנויות ספונטניות. מסיבה זו יש ללמוד את קלפי יצירה קבליים עם מורה אשר הוסמך ללמד את שיטת לוסקי ואת העבודה עם הקלפים על מנת להכיר (לפחות באופן בסיסי) את מערך הערכים והאינטליגנציות המבוטאות על ידי הקלפים ולהיכנס אל תוך התבנית הקסומה של 32 הערכים שמציג ספר יצירה דרך הפרשנות המעשית של שיטת לוסקי.

קלפי יצירה קבליים מתאימים ככלי עבודה ממוקד ויעיל ביותר למטפלים, מאבחנים, מורים, מנחי קבוצות ומאמנים אשר מעוניינים להרחיב את יכולת האבחון שלהם ולהוסיף לארגז הכלים שלהם כלי עבודה ממוקד ויעיל המבוסס על תכנים עתיקים ותוצאות שמשאירות את המטופל / מאובחן / מתאמן עם תשובות בהירות להמשך ההתפתחות והעבודה האישית שלו.

לחצו כאן לפרטים מלאים על הקורס הקרוב

או התקשרו אלינו כבר עכשיו: 03-5188660

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן