מרוץ אחרי הגלגלים?

   ראשי >> בלוג מדיטציה i32 >> מרוץ אחרי הגלגלים?

אנחנו חיים בזמן ומקום בו הכל רץ מהר. החיים מתקדמים בקצב מטורף, העבודה דורשת את מלוא התשומת לב, גידול ילדים היא משימה שלא משאירה אף הורה אדיש, מטלות הבית לא באמת פוחתות למרות המצאתם של מכשירי חשמל משוכללים. החיים פשוט רצים…

ויש רגע אחד במהלך היום שהכל אמור לעצור, הרגע שבו אתה מניח את ראשך על הכר, הרגע שבו אתה מעביר את היום שהיה במחשבות שלך ובתקווה מחייך לעצמך חיוך קטן ואומר בלב "אחח…איזה יום כייפי היה לי היום" או "היה לי יום מלא ועמוס אך נהניתי מכל רגע…" או משהו בסגנון.

הרגע הזה שבו אתה מעביר את היום שלך במחשבה ואוהב את מה שהיה שם ונרדם בשמחה והודיה הוא רגע שבעיניי הוא המפתח לחיים של שלווה, בריאות ושמחה אמיתית בחיים.

מרוץ אחרי הגלגלים?– האם אתה אומר לעצמך את הדברים האלה ברגע הזה לפני השינה?

– האם היום שלך באמת עובר להנאתך?

– האם זכית לעסוק בעיסוק שאתה אוהב ונהנה ממנו כל יום?

– האם אתה יודע לעצור את הרכבת הדוהרת של היום ושל החיים ברגעים של מנוחה ופשוט ליהנות מהרגע הנוכחי?

זה ידוע שלא כולם יכולים ולא כולם יודעים לעצור את הדהירה, ואנשים רבים חווים ביום יום סטרס, מתח ולחץ פנימי, גם ברגעים שאמורים להיות השקטים והנעימים מכל.

אני יודעת זאת כי אני מקבלת בקליניקה שלי טלפונים רבים של אנשים שמתלוננים על כאבים שונים בגוף (כתוצאה מהלחץ), על חרדות, מצבי רוח בלתי נשלטים, מיגרנות, תחושות ותופעות לוואי שונות ומשונות. כל זה נגרם על ידי קצב מהיר מידי של החיים שלא ניתן לעצירה או מנוחה זמנית.

מחקרים מודרניים מוכיחים שלחץ וסטרס הם הגורם העיקרי לרוב הבעיות והמחלות שיש היום.

אם רק יותר אנשים היו יודעים שבתרגיל פשוט ומהנה ניתן להסיר את הלחץ והסטרס ולהיכנס לשלווה פנימית. אם רק יותר אנשים היו מתרגלים מדיטציה, החיים שלהם היו נראים לגמרי אחרת.

אם יש בחיים שלך (או של מישהו קרוב אליך) לחץ, סטרס, מחשבות טורדניות, חוסר מנוחה, קושי להתמקד, קושי להירדם או כל תופעה אחרת שלא נעימה לך, מדיטציה היא ה"תרופה" הטבעית, הפשוטה והיעילה ביותר עבורך. 

אחרי שתתנסה, לא תבין למה לא עשית את זה מאז ומתמיד…

>> לחץ כאן לפרטים מלאים ושריון מקום בקורס מדיטציה i32 למתחילים הקרוב ותתחיל ליהנות מהחיים הרגועים… 

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן