סיפור זן על הצייד שרדף אחרי שני ארנבים והמסר שקיבל

   ראשי >> בלוג מדיטציה i32 >> סיפור זן על הצייד שרדף אחרי שני ארנבים והמסר שקיבל

אמנם החיים לא תמיד דומים לסיפור, אבל אין כמו סיפור כדי להמחיש את מה שקורה בהם. היום אני שולחת לך סיפור זן שמביא מסר ברור וחשוב:

תלמיד לאומנויות לחימה ניגש אל מורו עם שאלה בפיו.
"מאסטר, אני רוצה לשפר את הידע שלי באומנויות הלחימה. בנוסף ללימוד ממך, אני רוצה ללמוד גם עם מורה נוסף על מנת ללמוד סגנון נוסף. מה אתה חושב על כך?"
ענה לו המאסטר:
"הצייד אשר רודף אחרי שני ארנבים, לא יתפוס אף אחד מהם".

המסר כאן הוא חד וחלק, ככה זה בחיים: כאשר אנשים מנסים להשיג בו זמנית כמה יעדים זה כאילו הם ניסו לרדוף אחרי שני ארנבים בו זמנית והתוצאה היא, המממ…חישבו בעצמכם.

סיפור זן על הצייד שרדף אחרי שני ארנבים והמסר שקיבלעל פי ספר יצירה ושיטת לוסקי – האות ד' מייצגת אינטליגנציה שנקראת 'זרע' – היכולת לשים כוונה נכונה ומניע נכון שמצמיח תוצאה נכונה ומדוייקת.
זאת היכולת להיות מכוון מטרה, מדוייק וממוקד. אם אתה לא ממוקד במטרות שלך, אתה לא "פוגע" בהן.

ללא כוונה וללא התכווננות, לא יכולה לצמוח שום תוצאה, גם אם כביכול נעשו מעשים כדי לקדם אותה, כמו ששום דבר לא יצמח בשדה אם לא תשתול שם זרעים.

לאחר שהזרעים נשתלו באדמה (הכוונה, המחשבה), יש להשקות, לדשן, לנקות ולטפח את השדה עד שמתקבלת תוצאה נכונה, וכל אלא הם כבר המעשים.

אני פוגשת לעתים קרובות אנשים שבאים לקליניקה שלי ומתלוננים על כך שהם לא מרגישים טוב, שהם חווים חרדות, קושי להירדם בלילה, פחדים בלתי מוסברים, תשישות גופנית, רגישות יתר, תחושת חנק וקושי לנשום ועוד מגוון רחב של סימפטומים שהם בכלל לא נעימים.

הם מבקשים ממני לחזור לתחושה טובה שהייתה להם פעם ולהחזיר את היכולת פשוט ליהנות מכל רגע, יכולת שהם טוענים שהם איבדו.

אולי תופתע לשמוע שבמציאות רוב האנשים לא באמת מוכנים להשקיע זמן / אנרגיה / מעשים עבור השגת המטרה ובמציאות היום יומית הם ממשיכים באותה שגרת החיים תוך כדי ציפייה לקבל תוצאה חדשה. זו הסיבה למה רוב האנשים ממשיכים להרגיש לא טוב בטענה ש"זה לא עובד".

– האם היית רוצה להיות בין האנשים המיוחדים שקמים ושותלים זרע נכון בחיים שלהם ועושים מעשה נכון מתוך כוונה נכונה לחיים טובים יותר ולבריאות השלמה שלך?

– האם היית רוצה להיות מהאנשים האלה שיודעים לקבל החלטה וללכת על זה ולא מוותרים או מתפשרים על איכות החיים שלהם?

אם זה האדם שבחרת להיות ואם זה סוג החיים שבחרת לחיות, אני מזמינה אותך להרצאה מרתקת ועשירה שתפרוש לפניך את כל העובדות ותחשוף בפניך את כל הסיבות למה אנשים חווים קושי בחיים וכיצד ניתן להעלים כל קושי באמצעות תרגילים פשוטים, עתיקים, טבעיים ומוכחים לחלוטין שמתבצעים במחשבה.

הצטרפו אלינו לסדנת תגלית מדיטציה i32 וגלו את כל הסודות ואת כל היתרונות של מדיטציה i32 לחיים מאושרים ולבריאות שלמה.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן