20 תובנות רוחניות על החיים

   ראשי >> בלוג מדיטציה i32 >> 20 תובנות רוחניות על החיים

שיעורי החיים מביאים בפנינו תובנות. התובנות האלו מאפשרות לנו להתמודד עם אתגרי החיים בקלות גדולה יותר. תובנות רוחניות על החיים הן נכס חשוב כשלעצמו מפני שהן מעניקות לנו חוסן נפשי, כוח פנימי ואמונה שמניעה אותנו קדימה לעבר המטרות והחלומות שלנו בחיים.

20 תובנות רוחניות על החייםלהלן 20 תובנות רוחניות על החיים שאספתי במהלך השנים וגם מאנשים קרובים שסיפרו לי את סיפור החיים שלהם. התובנות האלה שוות הרהור ומחשבה מעמיקה. אם תבחרו לאמץ את התובנות האלה, דברים מסוימים יתחילו להיראות אחרת. שווה לקחת בחשבון:

1. כל אדם הוא אחד יחיד ומיוחד. תהיה מה שאתה רוצה להיות ואל תנסה להתאים את עצמך לציפיות של אנשים אחרים, זה ממילא לא יעבוד.
2. כל בני האדם מחוברים וקשורים בצורה כלשהי. כאשר אתה עוזר למישהו אחר, אתה עוזר בעצם, גם לעצמך.
3. אל תפחד מהכאב או מחוויות כואבות. כאב הוא לא 'רע' ולא 'טוב', כאב הוא כאב. אתה יכול לבחור להתמודד איתו בצורה 'רעה' או בצורה 'טובה'.
4. אם תשחרר את הציפיות שלך מאנשים אחרים, לעולם לא תתאכזב.
5. כל הפחדים מסתכמים בסופו של דבר לפחד ממוות. אם לא תכיר ותשלים באודך בחיים עם חוויית המוות ומשמעותה הרוחנית העמוקה, לעולם לא תוכל לחיות בלי דאגות.
6. אינך יכול לדעת מישהו אחר יותר טוב מאשר שאתה יודע את עצמך. ככל שתטיב להכיר ולגלות את עצמך, תוכל גם באותה מידה, לדעת ולהבין אנשים אחרים.
7. אהבת אמת לעולם לא מכאיבה או מתה. אהבת אמת מעניקה ללא צורך או רצון לקבל בחזרה, אהבת אמת היא נתינה טהורה. לכן, גם כאשר אתה דחוי על ידי מושא אהבתך, האהבה נשארת מה שהיא.
8. עונג וכאב הם שני צדדים של אותו המטבע ולעולם לא תוכל לחוות אחד בלי השני.
9. הסימפטום הוא לא המחלה. טיפול בסימפטום לא ירפא את הבעיה. חקור פנימה לעומק ומצא את שורש הבעיה, רק כך תוכל לרפא אותה.
10. האמת היא שאין אמת אחת, כל אחד והאמת שלו. אלוהים הוא אמת שיש לה פנים שונות.
11. אל תסיק מסקנות על אנשים על פי המילים או המעשים שלהם, חפש את המניעים שלהם ותבין למה הם אמרו או עשו את מה שאמרו או עשו.
12. תהיה כן עם עצמך, זו הדרך היחידה לחיות עם עצמך בשלום.
13. רכוש יכול לשעבד אותך ואז הוא הופך להיות הבעלים שלך. שחרר אחיזה מהרכוש שלך ותן לו פשוט להיות, שחרר שליטה וזה ישחרר אותך.
14. כל אדם בא לעולם הזה לבד ועוזב אותו לבד. אל תחשוש להיות בלבדות שלך, זו הדרך היחידה שלך להכיר את עצמך ולדעת מי אתה באמת.
15. חברות אמיתית פורחת תחת קרני כבוד והערכה הדדית. לעולם אל תוותר על עצמך בזוגיות או חברות.
16. לעתים, האויבים שלך מלמדים אותך את השיעורים החשובים ביותר בחיים כי הם אינם מפחדים להראות לך את נקודות החולשה הכי כואבות שלך.
17. אל תטעה בין אהבה ותשוקה. תשוקה היא אש בוערת ושורפת ואהבה היא משב רוח רענן.
18. כולם מונעים מאהבה או פחד. בחר את המניע שלך בחיים. תשאל את עצמך אם אתה עושה את מה שאתה עושה מתוך אהבה או מתוך פחד.
19. העולם הוא מה שהוא, אינך יכול לשנות את העולם. הדבר היחיד שאתה יכול לשנות הוא את עצמך. כאשר אתה משתנה, כל העולם משתנה עבורך.
20. האמונות שלך מעצבות את המציאות שלך באותו האופן כמו משקפיים ורודות משפיעות על צבע השמיים שאתה רואה.

אנא שתפו אותנו (בתגובות) מה התובנה שהכי התחברתם אליה וגם, מה התובנות האישיות שלכם…

רוצה לגלות את התובנות האישיות שלך?
תרגול של הקשבה פנימית והתבוננות שלווה בזמן מדיטציה מאפשרת לך לזהות את האמונות שלך, להכיר את עצמך לעומק ולקבל את התובנות האישיות שלך.
הצטרפו אלינו ל >> קורס מדיטציה למתחילים וביחד נגלה את התובנות העמוקות והמשמעותיות של החיים.

.

WhatsApp chat יש לך שאלה? אני מחכה לך עכשיו בוואטצאפ, בלחיצה כאן