7 עקרונות לחיים מאושרים

1. תשלים עם העבר שלך.

העבר שלך נמצא בזיכרון שלך ואינו קיים באמת ברגע הזה. עם לא תעשה שלום עם העבר שלך ולא תשחרר אותו, הוא ינהל את החיים שלך ולא יהיה לך רגע של הווה אלא תמשיך לשחזר ולחיות בלופ של העבר שלך. רק כאשר תשחרר ותסלח לעבר שלך, תוכל להתקדם הלאה ולחיות את רגע ההווה שלך. רק אז תוכל להתחיל לחיות באמת!

מדיטציה לאימון אינטליגנציה ר' – שלום – מדיטציה לשלום פנימי

2. מה שאנשים אחרים חושבים עליך, זה לא עניינך ולא צריך להדאיג אותך.

7 עקרונות לחיים מאושריםמה שבאמת צריך להדאיג אותך זה מה שאתה חושב על עצמך. רוב האנשים משליכים את המחשבות שלהם על עצמם על אנשים אחרים וחושבים (בטעות) שמה שעובר להם בראש זה מה שאנשים אחרים חושבים עליהם. למען האמת, אין לך דרך לדעת מה אנשים אחרים חושבים עליך וגם, בזמן שאתה עסוק בלחשוב מה אנשים אחרים חושבים עליך, גם הם עסוקים בלחשוב מה אתה חושב עליהם. כך שאף אחד לא באמת חושב על אף אחד. התרכז בלחשוב על עצמך ועל החיים שלך, אל תבזבז את האנרגיה היקרה שלך על מחשבות שווא והזיות, זאת לא האמת.

מדיטציה לאימון אינטליגנציה 5 – כוח מחשבה – מדיטציה סופית

3.  הזמן הוא הרופא הטוב ביותר שקיים.

על תמהר לשום מקום, המהירות לא תיקח אותך מהר יותר אלא לרוב אף תעכב אותך. קבע יעד ותהנה מהדרך, תהנה מהיום יום שלך, תהנה מהרגע הזה! גם אם כואב לך, גם אם קשה לך, תן לזה זמן, תתמיד במשימה שלך והזמן ייקח אותך לשם כאשר תהיה מוכן. כל מה שאתה באמת יכול לעשות בשביל עצמך זה להכין את עצמך לשמחה גדולה, לבריאות איתנה ולאהבה אמיתית. תהיה מוכן ותגיע.

מדיטציה לאימון אינטליגנציה נ' – דרך – מדיטציית הליכה.

4. קח אחריות על החיים שלך, תפסיק לחפש אשמים.

אף אחד לא אחראי עליך או על החיים שלך, אף אחד גם לא אשם. יש לך את היכולת ואת הכוח לחולל שינוי בחיים שלך בכל רגע נתון, תחליט ותבצע. קח אחריות על החיים שלך ועל כל מה שקורה בחיים שלך. יש לך חלק בזה, אפשרת לדברים לקרות. כעת, תחליט שאתה לא מוכן יותר לדברים השליליים להיות בחיים שלך, תחליט שאתה מביא את הטוב לחיים שלך במו ידייך, ממש עכשיו, ברגע הזה. עשה מעשה אחד טוב שיתרום לחיים שלך בכל יום, וגם ברגע הזה!

מדיטציה לאימון אינטליגנציה א' – רצון חופשי – מדיטציה קבלית לחיבור עם הרצון החופשי – לוסיוגה. 

5. אל תשווה את החיים שלך לאחרים, אל תשווה את עצמך לאף אחד.

אתה אחד יחיד ומיוחד. כל פעם שתעסוק בהשוואה, תמצא את עצמך פחות ממישהו אחר במשהו. זה כמו להשוות בקבוק לכוס, הבקבוק הוא יותר גבוהה, יותר צר, אבל מה זה אומר באמת? הבקבוק הוא בקבוק וכוס היא כוס, נכון שזה מגוחך להשוות ביניהם? אז למה אתה משווה את עצמך למיהו או משהו אחר? כאשר תפסיק להשוות את עצמך, תספיק להיות פחות או יותר ותתחיל להיות מי שאתה, יהלום אחד בורק ומיוחד.

מדיטציה לאימון אינטליגנציה 6 – כוח אחדות – מדיטציית כולם כמוני.

6. חייך, הכל טוב והכל לטובה.

החיוך מביא את השמחה, השמחה תבריא אותך ואת החיים שלך. גם אם לא בא לך לחייך, זייף חיוך והגוף שלך יגיב מייד. כאשר הפנים שלך מחייכות, המוח שלך מאמין לזה וגורם לך להרגיש שמח. נסה זאת. שב בעיניים עצומות וחייך בכל הכוח שיש לך, החזק את החיוך הזה על הפנים כמה דקות ותראה מה קורה לך. כאשר אתה מסתכל על החיים מתוך חיות ושמחה הכל הופך להיות טוב יותר. האמת היא שהכל טוב, והכל בהכרח לטובה. חייך ותומר זאת לעצמך, הכל טוב!

מדיטציה לאימון אינטליגנציה ג' – עושר – מדיטציית הודיה.

7. תפסיק לחשוב כל כך הרבה.

כאשר אתה חושב, המחשבות שלך לוקחות אותך לעבר או לעתיד מפני שהמחשבות קיימות רק בעבר או בעתיד. אתה חושב על מה שהיה או על מה שיהיה. לעולם אינך יכול לחשוב על כאן ועכשיו, לכן, כאשר אתה עסוק כל כך במחשבות, אתה לא נמצא בהווה, אתה לא נמצא בכלל. מדיטציה מאפשרת לך להשקיט את המחשבות ולהחזיר את עצמך לרגע הזה, להחזיר את עצמך לחיים ולהחזיר את החיים שלך לידיים שלך.

מדיטציה לאימון אינטליגנציה ע' – מוח – מדיטציית ג'יבריש. 

כל מדיטציה שתבחר והיא נעימה לך תביא לך תוצאות מדהימות ובאופן מיידי. כל מדיטציה שתתרגל באופן קבוע תכניס לחיים שלך יותר סליחה, יותר בהירות, יותר שלווה, יותר מיקוד, יותר שמחה, יותר אופטימיות, יותר ייחודיות.

חשוב לדעת! מדיטציה היא טכניקה מדויקת ועל מנת לקבל את התוצאה הרצויה, עליך ללמוד מדיטציה ממורה מנוסה שמכיר את סודות הנפש ומבנה המחשבה על מנת להדריך אותך בצורה נכונה למקום שאתה רוצה להגיע אליו.

 

רוצים לשמוע עוד על מדיטציה i32 וגם להתנסות בתחושה הנפלאה בבוקר מיוחד שיגלה לך את עצמך מחדש?

הצטרפו עכשיו >> בוקר "מדיטציה במקום ציפרלקס" לכל מי שמתעניין ורוצה לשמוע עוד ולטעום